Te gwiazdy to zodiakalne barany. Woźniak-Starak, Grzeszczak, Szczęsny, Lady Gaga…

Te gwiazdy to zodiakalne barany

Te gwiazdy to zodiakalne barany

Które gwiazdy to zodiakalne barany? Wśród nich Woźniak-Starak, Grzeszczak, Szczęsny oraz Lady Gaga. Kto jeszcze zalicza się do tego grona?

Baran to pierwszy znak zodiaku. Przypisuje się go osobom urodzonym między 20/21 marca a 19/20 kwietnia. Tacy ludzie wykazują się silną wolą i wytrwale dążą do celu. Wskazuje się na ich stałość w związkach uczuciowych. „Barany” mają też jednak cechy uznawane za negatywne. Chodzi o egocentryczność, humorzastość i skłonność do niebezpiecznych zachowań.

Które gwiazdy urodziły się pod znakiem barana?

Gwiazdy spod znaku barana. Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak otwiera zestawienie. Mówi się, że osoby spod znaku barana doskonale odnajdują się na samodzielnych stanowiskach pracy. Tak do pewnego stopnia jest również w przypadku Agnieszki. Niewątpliwie cieszy się ona w Dzień dobry TVN sporą dawką niezależności. Ponadto często zdarza się jej robić różne rzeczy bez konsultacji z wydawcami.

Gwiazdy spod znaku barana. Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak ma wiele cech „barana”. Niewątpliwie jest bardzo gruboskórna, czerpie z życia pełnymi garściami i odważnie walczy o swoje. Wokalistka nie tylko idealnie rozwinęła karierę w muzyce, ale coraz śmielej bryluje w telewizji. Cieszy się też udanym życiem prywatnym. Od lat jest szczęśliwą partnerką rapera Libera i matką Bogny.

Gwiazdy spod znaku barana. Wojciech Szczęsny

Wojciech Szczęsny wiele zawdzięcza znakowi zodiaku. Jest zawzięty, charyzmatyczny i odważny. Jego charakter sprawił przy tym, że nie jest skłonny do częstych zmian. Od dłuższego czasu bryluje w drużynie Juventus. Jest mężem Mariny Łuczenko i tatusiem małego Liama.

Gwiazdy spod znaku barana. Aneta Zając

Aneta Zając również wyróżnia się wielką determinacją. To dzięki niej zaszła tak daleko w karierze aktorskiej. Dziś chyba nie ma w Polsce osoby, która nie znałaby jej twarzy!

Gwiazdy spod znaku barana. Anita Werner

Anita Werner to kolejna reprezentantka tego znaku zodiaku. Gwiazda TVN-u jest dziennikarką z powołania. To dla tego fachu porzuciła aktorstwo, w którym dobrze się zapowiadała.

Gwiazdy spod znaku barana. Robert Janowski

Robert Janowski to piosenkarz, ale również kolega po fachu Werner. Dziś większość osób kojarzy go za sprawą teleturnieju Jaka to melodia?. U Janowskiego absolutnie nie widać części cech charakterystycznych dla zodiakalnych baranów, zwłaszcza tak negatywnych, jak m.in. impulsywność czy humorzastość. Prezenter uchodzi za oazę spokoju.

Gwiazdy spod znaku barana. Hanna Śleszyńska

Hanna Śleszyńska to aktorka uwielbiana przez tysiące widzów. Ludzie najbardziej polubili jej role w Daleko od noszy i Rodzinie zastępczej. Jest ona najlepszym dowodem na to, że nie każdy „baran” jest egocentrykiem. Hanna uwielbia publiczne występy i interakcje z fanami.

Gwiazdy spod znaku barana. Jerzy Stuhr

Jerzy Stuhr to człowiek, którego specjalnie nie trzeba przedstawiać. Jego role w filmach Juliusza Machulskiego przeszły do klasyki komedii. Talent odziedziczył po nim syn, Maciej.

Gwiazdy spod znaku barana. Quentin Tarantino

Quentin Tarantino jest niemal typowym przedstawicielem tej grupy! Wybuchowość, gorący temperament i wielka pogoń za jego karierą – to cechy osobowości reżysera. Chyba trudniej znaleźć bardziej stereotypowy przykład „barana”.

Gwiazdy spod znaku barana. Russell Crowe

Gwiazdor Gladiatora również jest temperamentny. Na szczęście dba o to, aby się odpowiednio wyciszyć. Medytacje i spacery na świeżym powietrzu to dla niego codzienność.

Gwiazdy spod znaku barana. Celine Dion

Celine Dion zdecydowanie odbiega od dwóch poprzedników. Wokalistka cieszy się spokojnym i pogodnym usposobieniem. Również jej życie prywatne nigdy nie budziło przesadnych kontrowersji. Latami była żoną René Angélila. Mężczyzna zmarł w 2016 roku.

Gwiazdy spod znaku barana. Lady Gaga

Lady Gaga to ostatnia bohaterka naszego zestawienia. Gwiazda popu z wiekiem pozbyła się części negatywnych cech charakteru charakterystycznych dla „baranów”. I wyszło jej to na dobre! Dziś nie tylko święci sukcesy muzyczne, ale również rozwija karierę aktorską. W ubiegłym roku zachwyciła w roli Patrizzi Reggiani w hitowym filmie Dom Gucci.

A wy jaki macie znak zodiaku?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×