Gwiazdy szczepią się na COVID, ale nie wszyscy są tacy chętni. Gessler ma wątpliwości, Komarenko mówi NIE. Kto jeszcze?

Zdjęcie (1) Gwiazdy szczepią się na COVID, ale nie wszyscy są tacy chętni. Gessler ma wątpliwości, Komarenko mówi NIE. Kto jeszcze?

[1/5] Cezary Żak zaszczepi się na COVID-19

Zdjęcie (2) Gwiazdy szczepią się na COVID, ale nie wszyscy są tacy chętni. Gessler ma wątpliwości, Komarenko mówi NIE. Kto jeszcze?

[2/5] Tomasz Kammel zaszczepi się na COVID-19

Zdjęcie (3) Gwiazdy szczepią się na COVID, ale nie wszyscy są tacy chętni. Gessler ma wątpliwości, Komarenko mówi NIE. Kto jeszcze?

[3/5] Krzysztof Gojdź zaszczepił się na koronawirusa

Zdjęcie (4) Gwiazdy szczepią się na COVID, ale nie wszyscy są tacy chętni. Gessler ma wątpliwości, Komarenko mówi NIE. Kto jeszcze?

[4/5] Czy Ivan Komarenko zaszczepi się na COVID?

Zdjęcie (5) Gwiazdy szczepią się na COVID, ale nie wszyscy są tacy chętni. Gessler ma wątpliwości, Komarenko mówi NIE. Kto jeszcze?

[5/5] Czy Magda Gessler zaszczepi się na COVID?

Komentarze

 • Gość pisze:

  Jastrząb post . Patrz mnie na usta ! Biden NIE JEST nowym prezydentem USA.!!!!

 • Ania pisze:

  Jaka manipulacja w tekscie!!! Janda nie zaszczepiła się jak Biden przed kamerami!!!! Wstyd Jastrzębiu!!!!

 • Gość pisze:

  Komorenko to gwiazda?

 • Gość pisze:

  Do autorki – od zawsze martwią mnie standardy jakościowe jastrzębia, stąd prośba o zastanowienie, czy naprawdę wszystkie wymienione w materiale osoby uważa pani za gwiazdy?

 • Gość pisze:

  Jakie to gwiazdy Komarenko, Gessler, Górniak czy Kołakowska? Ci co się zaszczepili, wiedzieli, że nie jest to jeszcze ich kolejka. To, że to zrobili, pokazuje, kim są. Jeszcze lekarze czekają na swoją kolejkę. Wstyd i jeszcze raz wstyd!!!!!! Mieli znajomości, bo dziwne, że zaszczepiła się rodzina i przyjaciółka Krystyny Jandy. Nie było żadnego programu promującego szczepienia i nie było zapasowych szczepionek. Polska to skorumpowany kraj.

 • Gość pisze:

  Artykuł bardzo tendencyjny, aby tylko nie urazić celebrytów, co się zwyczajnie wepchali bez kolejki, wykorzystując znajomości. Przy czym oni nic nie promowali, tylko szczepili się po kryjomu. I tak Ci, co walczą o rzekomą praworządność, zmianę władzy, pokazali co z tą władzą zrobią, gdy uda im się odzyskać. Wykorzystają dla swoich interesów. Dlatego byli w komitetach honorowych kandydatów PO itp.

×