Która gwiazda może pochwalić się taką piękną figurą? Kiedy u nas mróz, ona opala się w Malezji

Klaudia Wiśniowska na wakacjach w Malezji

Klaudia Wiśniowska na wakacjach w Malezji

Klaudia Wiśniowska na wakacjach w Malezji

Konkurs Queen of the Year po raz kolejny pokazał, że Polki, a na dodatek blondynki nie maja szans na tytuły najpiękniejszych. Klaudia Wiśniowska nie znalazła się w TOP 10, chociaż początkowo plasowano ją na wysokim miejscu. Tym samym nie udało się jej powtórzyć sukcesu z 2013 roku, gdzie została Wicemiss Globu.

Zobacz: Jakie szanse na miss Queen of the Year ma Klaudia Wiśniowska?

Ostatnie wybory piękności pokazały, że faworyzowane są piękności z Azji i Ameryki Południowej. Pomimo tego niepowodzenia Klaudia podkreśla, że to było wspaniałe przeżycie, nawiązała wiele kontaktów i przywiozła mnóstwo wspomnień. Już zaplanowała podróż do Moskwy i na Sri Lankę do swoich koleżanek, z którymi spędzała mnóstwo czasu.

Na razie planuje odpocząć i zafundowała sobie wakacje w Malezji gdzie odbywały się wybory. Przyjechał do niej ukochany i planują spędzić z nim kilka dni.

Po trzech tygodniach wreszcie  nie muszę chodzić na szpilkach. Jaka ulga. Opalam się na rajskiej plaży, pływam w Morzu Andamańskim, chodzę na masaże i nabieram energii na dalszą pracę w Polsce – opowiada Klaudia.

Żałujecie, że Klaudia nie zdobyła żadnego wyróżnienia? Naszym zdaniem powinna!


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×