Co tam się wyprawia! Ojcem chrzestnym dziecka Meghan Markle i księcia Harry’ego ma zostać jego dziadek, którym nie jest Karol?!

Meghan Markle i książę Harry

Mark Dyer ojcem księcia Harry’ego?

Sprawa biologicznego ojcostwa księcia Harry’ego znów na pierwszych stronach gazet! Czy to on zostanie chrzestnym dziecka jego i Meghan Markle? Jak na to wszystko zareaguje Karol?

Meghan Markle i książę Harry przygotowują się do narodzin swojego pierwszego dziecka. Małżeństwo odlicza zapewne dni do rozwiązania, które nastąpi mniej więcej za miesiąc. Nic więc dziwnego, że specjaliści już zaczynają spekulować na temat chrztu nienarodzonego jeszcze maleństwa.

Jak donoszą zagraniczne media, ojcem chrzestnym kolejnego kandydata do objęcia tronu zostanie Mark Dyer. Nie byłoby w tym nic szokującego – mężczyzna związany jest z dworem królewskim już od kilkudziesięciu lat. Jednak przy okazji tych spekulacji znów nasiliły się plotki na temat biologicznego ojcostwa męża księżnej Sussex.

Nie każdy wie, jednak po Anglii krążą opinie, że to wspomniany wyżej przyjaciel domu jest prawdziwym ojcem Harry’ego. Jeszcze za życia Diany mówiło się o jego rzekomym romansie z nią, a owocem ich miłość miał być właśnie młodszy syn księżnej. Wszystko nakręcane jest ponadto podobieństwem jakiego można doszukać się między mężczyznami – obaj są postawnymi facetami o rudych włosach.

Myślicie, że zainteresowani zabiorą głos i wreszcie rozwieją wszelkie wątpliwości? Mamy nadzieję, że tak. Tymczasem spójrzcie na zdjęcia i sami oceńcie, czy nic podejrzanego nie dostrzegacie.

Meghan Markle zagalopowała się i wyjawiła płeć dziecka! Brzmi tak, jakby zrobiła to specjalnie!

Ciężarna Meghan Markle walczy o prawa kobiet! Czarno-biała mini księżnej to prawdziwe dzieło sztuki!

Rodzina królewska w skandaliczny sposób traktuje Meghan Markle! Jest gorzej niż z księżną Dianą!


Mark Dyer jest prawdziwym ojcem księcia Harry'ego?

Mark Dyer jest prawdziwym ojcem księcia Harry'ego?

Meghan Markle i książę Harry na gali We Day w Londynie

Meghan Markle i książę Harry na gali We Day w Londynie

Meghan Markle i książę Harry na przyjęciu na część księcia Karola

Meghan Markle i książę Harry na przyjęciu na część księcia Karola

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×