To on zastąpi Deląga w „M jak Miłość”. Jest szansa na otarcie łez niepocieszonych fanek Pawła, bo to niezłe ciacho

Paweł Deląg

Paweł Deląg

M jak Miłość wraca na ekrany, ale będzie sporo zmian. Między innymi fani już wiedzą, że z produkcji zniknie Paweł Deląg. Kto go zastąpi?

M jak Miłość pojawia się na antenie nieprzerwanie od dwóch dekad. W ubiegłym roku fani, producenci i aktorzy świętowali 20-lecie emisji pierwszego odcinka hitu opowiadającego o perypetiach rodziny Mostowiaków. Każdy odcinek ogląda kilka milionów widzów, którzy z wypiekami na twarzy śledzą losy ulubionych bohaterów.

W popularnej produkcji swoją karierę rozpoczęło wiele znanych dziś nazwisk. Ostatnio informowaliśmy, że obsadę opuściły dwie pary lubianych aktorów: Krystian Domagała i Monika Mielnicka, oraz Barbara Wypych i Tomas Kollarik. Do grona tych, którzy już się nie pojawią na srebrnym ekranie, dołączył Paweł Deląg. Dlaczego opuścił produkcję? Powody zdradził we wpisie na Instagramie.

It’s time to say goodbye… [czas powiedzieć do widzenia – red.]. Dziękuję całej ekipie za wspólny czas, moim cudownym partnerom i wielu innym za Wasz uśmiech, poczucie humoru, obecność. Dziękuję produkcji za cierpliwość i życzę jeszcze wielu lat.

Bohater, w którego się wcielał, Michał Ostrowski sprzeda wydawnictwo. Kto je kupi, a tym samym zajmie miejsce przystojnego aktora?

Kto za Pawła Deląga w M jak Miłość?

M jak Miłość wraca na antenę po wakacyjnej przerwie. Jego twórcy zadbali o to, żeby widzowie się nie nudzili. Do obsady produkcji dołączył znany z programu Europa da się lubić Conrado Moreno. W kogo się wcieli? Zagra hiszpańskiego biznesmena, który odkupi od Michała (w tej roli Paweł Deląg) wydawnictwo.

Będę udawał, że nie mówię po polsku i nic nie rozumiem. Być może wprowadzę trochę hiszpańskiego temperamentu – mówił w rozmowie z SE Moreno.

Stanie się przy okazji także nowym szefem Izy, którą gra Adriana Kalska. Kobieta od razu wpadnie mu w oku, a to z pewnością nie spodoba się jej partnerowi — Marcinowi, w tej roli Mikołaj Roznerski. Wydaje się więc, że nowy bohater nieźle namiesza w życiu bohaterów, a fani serialu nie będą narzekać na nudę.


Conrado Moreno na premierze Przygody Tomka Sawyera

Conrado Moreno na premierze Przygody Tomka Sawyera

Conrado Moreno – Wielki Test o Wieszczach Narodowych

Conrado Moreno – Wielki Test o Wieszczach Narodowych

Conrado Moreno

Conrado Moreno

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×