Kto poprowadzi „Azję Express”? Już wiadomo, która gwiazda przejęła stery. To nie Woźniak-Starak

Kro zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak w Azja Express 3

Kro zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak w Azja Express 3

Właśnie ruszyły zdjęcia do nowej edycji show Azja Express  - wiadomo już, że w roli prowadzącej programu nie zobaczymy, jak dotychczas, Agnieszki Woźniak-Starak. Kto ją zastąpi?

Fani Azji Express już zacierają ręce, bowiem niebawem pojawi się kolejny sezonu programu. TVN pierwszą edycję pokazał jesienią 2016 roku, a jesienią 2017 roku oglądać można było drugą. Z kolei jesienią 2018 roku i wiosną 2020 roku stacja nadawała analogiczny program pod nazwą Ameryka Express.

Produkcja chciała zatrzymać w tajemnicy uczestników, bo emisja programu dopiero wiosną, ale dzięki tureckiej restauracji już wiemy, że pojawią się między innymi Luka Andziaks, którzy niedawno wzięli ślub. Podróż po Turcji, Gruzji i Uzbekistanie będzie więc dla nich czymś w rodzaju miesiąca miodowego. Oprócz nich przygodzie stawi czoła wokalistka Reni Jusis. Jej partnerem w formacie najprawdopodobniej będzie tiktokowy influencer Remigiusz Dorawa – pasjonat roślin. Plejada informuje również, że pojawi się także Paulina Krupińska, która w najbliższych tygodniach nie będzie obecna w Dzień dobry TVN, którego jest prowadzącą.

Przez lata program zgromadził miliony widzów, którzy pokochali przygodowy format, a szczególnie jego przebojową i niezwykle atrakcyjną prowadzącą Agnieszkę Woźniak-Starak. Gwiazda TVN-u bez wątpienia była ozdobą całego widowiska i zachwycała zjawiskową urodą w ekstremalnych warunkach. Kto ją zastąpi w Azja Express 3?

Kto zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak w Azja Express?

W tym tygodniu wystartowały zdjęcia do programu, które realizowane są w Turcji, Gruzji i Uzbekistanie. Już wiadomo, że program po raz kolejny poprowadzi Daria Ładocha. Influencerka była już gospodynią Ameryki Express 2. Poprzednie dwie edycje Azji Express i pierwszą odsłonę Ameryki Express zdobiła Agnieszka Woźniak-Starak.

Kiedy okazało się, że Ładocha zastąpi Agnieszkę w 2. edycji Ameryki Express, Quczaj na gorąco skomentował ten fakt naszej reporterce.

Jest to zajebisty wybór. Ale genialny pomysł. Ja jestem zaskoczony. Daria Ładocha to jest najlepszy wybór ever, to jest cudowny człowiek, ja się bardzo cieszę z tego, że ona to zrobi, bo ona będzie mogła pokazać taką prawdziwą siebie. Kocham ją – od samego początku mnie wspiera, od początku się bardzo polubiliśmy, nawet jak przyszedłem do Dzień Dobry TVN ona pisała do mnie wiadomości. Kocham ją. To jest genialny pomysł, to nabierze takiego luzu.

Kto waszym zdaniem bardziej pasuje do programu Azja Express?


Daria Ładocha

Daria Ładocha

Daria Ładocha – prowadząca Ameryka Express

Daria Ładocha – prowadząca Ameryka Express

Daria Ładocha

Daria Ładocha

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×