To nie J.Lo zagra Samanthę w „Seksie w wielkim mieście”. Pojawiło się nowe nazwisko

Seks w wielkim mieście

Seks w wielkim mieście

Kto zagra Samanthę Jones w Seks w wielkim mieście? Pojawiło się nowe nazwisko. Ile prawdy w tych doniesieniach?

Seks w wielkim mieście był emitowany w latach 1998-2004 i przez ten cały czas cieszył się niesłabnącą popularnością. Potwierdzono już, że po dwóch filmach, planowane jest ponowne wejście na plan kultowej serii, która tym razem będzie zatytułowana And Just Like That. Na ekranach ponownie pojawią się trzy gwiazdy formatu – Sarah Jessica ParkerCynthia Nixon oraz Kristin Davis. Wiadomo już, że zabraknie Kim Cattrall.

Podczas gdy serialowe Carrie, Miranda i Charlotte odkurzają już swoje szpilki Manolo Blachnik, producenci podpisują kontrakt, z gwiazdą, która wcieli się w postać Samanthy. Najpierw typowano J.Lo, która miała zapełnić pustkę po najbardziej wyrazistej bohaterce, jednak teraz pojawiła się nowa kandydatka. To prawdziwa seksbomba i duże zaskoczenie.

Kto wcieli się w rolę Samanthy Jones w najnowszej części Seks w wielkim mieście?

W kontynuacji Seksu w wielkim mieście nie pojawi się Kim Cattrall, bo – jak głoszą plotki – miała trudności ze znalezieniem wspólnego języka z resztą ekipy, a zwłaszcza z Sarah Jessicą Parker, z którą od lat była skonfliktowana. Fani już od tygodni snują domysły, co się stanie z odgrywaną przez nią postacią.

Najpierw pojawiły się już głosy, że zastąpi ją Jennifer Lopez. Teraz mówi się, że to nie J.Lo, a jeszcze inna gwiazda zajmie miejsce Kim. Heidi Klum wraz z nadejściem kwietnia pochwaliła się, że to ona wcieli się w postać Samanthy w And Just Like That. Pod wpisem zamieściła krótką notkę skierowaną do fanów:

Jak powiecie Samantha po niemiecku? To było dla mnie bardzo trudne, aby utrzymać to w tajemnicy przed wami, ale w końcu mogę się tym z wami podzielić. Dołączam do ekipy nowego sezonu Seksu w wielkim mieście! Nie mogę doczekać się dnia, w którym napiję się z tymi paniami Cosmo i założę szpilki Manolo Blachnik.

Pod fotografią została wyłączona możliwość publikowania komentarzy, jednak fani formatu wprost oszaleli z radości, gdy dowiedzieli się, że to niemiecka modelka dołączy do obsady serialu.

Serial ma wrócić na ekrany jeszcze w tym roku. Wiosną w USA ruszą zdjęcia. Producentem wykonawczym będzie Michael Patrick King i już teraz mówi się o tym, że odtwórczynie głównych ról mają zarobić ponad milion dolarów za każdy odcinek.


Heidi Klum nową gwiazdą Seksu w wielkim mieście

Heidi Klum nową gwiazdą Seksu w wielkim mieście

Seks w wielkim mieście

Seks w wielkim mieście

Seks w wielkim mieście Berni Sanders

Seks w wielkim mieście Berni Sanders

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×