Kto zagra nowego Jamesa Bonda? To największe ciacho Hollywood! Fani oszaleją na jego widok!

Chris Hemsworth James Bond

Oto nowy James Bond! Kto zagra agenta 007? Chris Hemsworth znany z roli Thora kończy współpracę z Marvelem i jego gotów na nowe wyzwania. Jego komentarz dotyczący serii filmów o legendarnym szpiegu poruszył fanów. Co powiedział?

Przygoda Chrisa Hemswortha Marvelem powoli dobiega końca. Jeszcze w tym miesiącu zobaczymy seksownego ThoraAvengers: Endgame, które jest zamknięciem kolejnej fazy filmowego uniwersum komiksowych gigantów. Po tym filmie Hemsworth prawdopodobnie na jakiś czas zakończy swoją współpracę z Disneyem, a przed nim otworzą się nowe ścieżki kariery. Widzowie znają go z takich filmów jak Star TrekWyścig czy Królewna Śnieżka i Łowca – Hemsworth świetnie odnajduje się w dynamicznych kreacjach. Nic więc dziwnego, że mówi się o nim jako mocnym kandydacie do roli nowego Jamesa Bonda.

Daniel Craig, ku niezadowoleniu fanów, nie zrezygnował z roli w 25 filmie o szpiegu Jej Królewskiej Mości. W 26 filmie zagra już jednak ktoś inny, a fani są przekonani, że nieprzyzwoicie przystojny Hemsworth sprawdziłby się idealnie. Jego słowa również nie wygasiły ich nadziei:

Gdy kręciliśmy „Rush”, ktoś wspomniał o Bondzie. Pomyślałem wtedy: „Super, jeżeli to jest moje nagranie do przesłuchań, to ekstra!”. Ale nie spodziewajcie się, że ktokolwiek na pytanie o rolę Jamesa Bonda odpowie, że nie chciałby wcielić się w tę postać. Ja byłbym bardzo zainteresowany. To wszystko zależy od wielu elementów, które są poza moim zasięgiem. To jest coś, o czym decydują fani, Barbara Broccoli i cała ekipa, to ich organiczna decyzja. Padło już w tej sprawie wiele nazwisk, więc rolę może objąć wielu wspaniałych aktorów.  – wyjawił

Nie tylko Chris ma chrapkę na rolę agenta 007. W kontekście 26 filmu o Bondzie wspomina się też o jego dwóch kolegach z planu – Tomie Hiddlestonie, który u Marvela wcielał się w Lokiego oraz Idrisie Elbieznanym z roli Heimdalla.

Jak myślicie, Chris ma z nimi szansę?

Nie żyje przepiękna dziewczyna Jamesa Bonda. To już druga w tym miesiącu

Czy “Kurier” Władysława Pasikowskiego to polski James Bond? Wypowiedź obsady może zaskakiwać! “Jest dość karykaturalny” [WIDEO}

Wiadomo już kto wygryzł Tomasza Kota z nowego Bonda! Przegrał ze zdobywcą Oscara!


Chris Hemsworth - Złote Globy x InStyle afterparty 2018

Chris Hemsworth - Złote Globy x InStyle afterparty 2018

Chris Hemsworth - Złote Globy 2018, garnitur: Etro

Chris Hemsworth - Złote Globy 2018, garnitur: Etro

Chris Hemsworth - Święta gwiazd 2017

Chris Hemsworth - Święta gwiazd 2017

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×