Bestialskie zabójstwo dziennikarza „DDTVN”. Prokuratura w Chorzowie wydała nowy komunikat po trzech miesiącach od tragedii

Szczegóły morderstwa dziennikarza

Szczegóły morderstwa dziennikarza

Śmierć Pawła K. Jest decyzja Prokuratury Rejonowej w Chorzowie w sprawie bestialskiego zabójstwa dziennikarza TVN. Co wydarzyło się trzy miesiące po tragicznych wydarzeniach z 27 marca?

Do brutalnego zabójstwa dziennikarza TVN, Pawła K., doszło w nocy z 26 na 27 marca w Chorzowie w okolicy Parku Śląskiego. 29-letni Paweł spotkał się wówczas z 32-letnią Eweliną Ż., która odeszła z córką od męża, próbując na nowo ułożyć sobie życie.

Para siedziała w zaparkowanym samochodzie, w pobliżu jednej z bram stadionu GKS Katowice. W pewnym momencie do auta od strony pasażera podbiegł mężczyzna, który otworzył drzwi, zadając dziennikarzowi rany za pomocą noża. Sprawca, używając siły, wyciągnął rannego z samochodu, zadając mu kolejne ciosy. Kiedy ranny Paweł zdołał z powrotem dostać się do pojazdu, zszokowana 32-latka natychmiast ruszyła w poszukiwaniu pomocy. Kobieta udała się na pogotowie, jednak obrażenia okazały się zbyt rozległe, co doprowadziło do zgonu.

Pogrzeb dziennikarza odbył się 2 kwietnia, a jego ciało zostało złożone do grobu cmentarzu obok kościoła pod wezwaniem Józefa Robotnika w Katowicach. Mężczyznę z bólem i smutkiem pożegnali koledzy z redakcji Dzień Dobry TVN, między innymi producentka TVN Anna Czernecka oraz bezpośrednia przełożona zmarłego – Agata Zjawińska. Współpracownicy dziennikarza zapamiętają go jako ciekawego świata, otwartego na nowe wyznania człowieka, pełnego pasji i ambicji.

Prokuratura Rejonowa w Chorzowie o śledztwie ws. zabójstwa Pawła K.

Jak donosi Fakt, prokuratura Rejonowa w Chorzowie zawiesiła śledztwo w sprawie bestialskiego morderstwa Pawła K., dziennikarza współtworzącego program śniadaniowy Dzień dobry TVN. Według śledczych sprawcą zabójstwa 29-latka jest Kamil Żyła – były mąż kobiety, z którą dziennikarz spędzał feralny wieczór.

Prokurator prowadzący śledztwo wykonał wszystkie możliwe na tym etapie czynności – powiedział prokurator Cezary Golik, szef Prokuratury Rejonowej w Chorzowie, cytowany przez Fakt.pl

Prokurator Cezary Golik podkreślił, że na tym etapie prokuratura nie może wykonać pozostałych czynności bez udziału podejrzanego o zbrodnię, Kamila Żyły. Za mężczyzną wydano list gończy oraz Europejski Nakaz Aresztowania, a także wniesiono o unieważnienie jego paszportu.

Decyzja o zawieszeniu śledztwa w sprawie brutalnego zabójstwa Pawła K. zapadła w poniedziałek 27 czerwca. Nie oznacza to jednak, że czynności w tej sprawie zostały zakończone, ponieważ nadal pracuje nad nią specjalny policyjny zespół śledczych – tak zwani łowcy cieni, którzy przez cały czas próbują namierzyć podejrzanego.


Bartek Jędrzejak żegna zamordowanego dziennikarza TVN

Bartek Jędrzejak żegna zamordowanego dziennikarza TVN

Bartek Jędrzejak żegna zamordowanego dziennikarza TVN

Bartek Jędrzejak żegna zamordowanego dziennikarza TVN

Bartek Jędrzejak żegna zamordowanego dziennikarza TVN

Bartek Jędrzejak żegna zamordowanego dziennikarza TVN

Komentarze

 • Gość pisze:

  Poczytajcie na YT komentarze pod Uwaga , to nie jest odosobniony głos , dziwne , że dziewczyna ma luki w pamięci , nie mogła odblokować telefonu żeby zadzwonić po pomoc .. przecież na 112 można dzwonić nie odblokowując telefonu. Ta kobieta nie jest szczera i wystawiła go. Dlatego nie bierze się kobiet z bagażem

 • Ola pisze:

  Ciekawe czy jego rodzice jej wybacza ..

 • Tomek pisze:

  To prawda , Dziewczyna jest trochę winna śmierci faceta , sprowadziła na niego ta smierć. Nie wierze , że mieszkając z tym typem nie wiedziała kto to jest .. jeszcze zwabiła go w nocy w krzaki. Widziałam jak ona wyglada , nadmuchany Kate i jak każda wielka kosmetyczka. Zniszczyła życie chłopakowi razem ze swoim mężem. Najpierw się coś kończy , a później zaczyna. Pewnie zaraz pocieszy się przy następnym. Szkoda chłopaka

 • Gość pisze:

  Oh Ewelina skazalas swojego chłopaka na smierć

 • Gość pisze:

  Ledwo od męża odeszła i jak małpa musiała się trzymać kolejnej gałęzi. Ta Ewelina jest współwinna śmierci niewinnego człowieka , wciągnęła go w małżeńskie sprawy. Mogła się najpierw rozwieść , a nie żyjąc z jakimś idiota narażać innych.

  • Monika pisze:

   Gościu, lepiej ci teraz? Pierdy piszesz i myślisz, że jest ok? Tyle śmierci, a ty jeszcze dziewczynę biedną oskarżasz? Chcesz ją głąbie mieć na sumieniu? Kim trzeba być, żeby takie mundrosci z siebie wydalić? A może to ty jesteś winny? Co? Może to ty jesteś winny jej tragedii i jego śmierci?

Najczęściej czytane dziś

×