Polsat ujawnił nazwiska kolejnych uczestników „Tańca z gwiazdami”! Znamy już sześć gwiazd nowej edycji show!

Taniec z gwiazdami jesień 2019 uczestnicy

Polsat ujawnił nazwiska kolejnych uczestników Tańca z Gwiazdami. Kto wystąpi w jesiennej edycji programu i zawalczy o Kryształową Kulę razem z Barbarą Kurdej-Szatan, Akopem Szostakiem i Olą Kot?

Już po wakacjach na antenę Polsatu powróci popularny program rozrywkowy Taniec z Gwiazdami. Producenci show od kilku tygodniu regularnie podają nazwiska gwiazd, które jesienią pojawią się na parkiecie. Do tej pory, fani widowiska poznali już 4 osoby, które zawalczą o Kryształową Kulę i 100 tysięcy złotych. Wiadomo już, że swoje taneczne pląsy zaprezentują Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, Ola Kot oraz Akop Szostak. Aktualnie do grona tak gorących nazwisk doszły dwie kolejne gwiazdy.

Z oficjalnej strony Polsatu dowiadujemy się, że do ekipy wielkich gwiazd dołączyli: celebrytka Monika Miller i przystojny Damian Kordas, którego widzowie pamiętają z programów TVN-u. Przystojniak był uczestnikiem MasterChefa, a następnie pojawił się w czwartej edycji hitu Agent Gwiazdy. Młodzieniec wygrał dwa programy, zatem… do trzech razy sztuka!

Kocha gotować. Najbardziej desery, torty, gofry, ciasteczka. Studiuje weterynarię. Wydał trzy książki kulinarne i rozpracował Agenta. Czy będzie tańczył tak dobrze, jak gotuje? – informują producenci widowiska.

Fanki Kordasa skaczą z radości, bowiem kucharz z Wrocławia jest obecnie jednym z najprzystojniejszych celebrytów młodego pokolenia. Z całą pewnością uroda pomoże mu w zdobywaniu SMS-ów podczas tanecznej rywalizacji. A jak Polsat zapowiada udział Moniki Miller?

Kocha tatuaże, piercing i muzykę. W sierpniu wydaje swój debiutancki singiel. Czekamy na piosenkę i na Monikę na naszym parkiecie – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Plotki głoszą, że do obsady mają dołączyć jeszcze youtuberka Magda Bereda oraz piosenkarka Reni Jusis. Czy obie gwiazdy będą kolejnymi przedstawionymi przez Polsat?

Zobacz: Malwina Wędzikowska pokazała teczkę z nazwiskami wszystkich uczestników “Tańca z gwiazdami”! Kto na pewno pojawi się w programie?

Zobacz: Polsat ujawnił trzecią uczestniczkę “Tańca z gwiazdami”! Blond seksbomba może być największym objawieniem tej edycji!

Zobacz: Polsat ujawnił kolejnego uczestnika “Tańca z Gwiazdami”! Barbara Kurdej-Szatan ma mocną konkurencję!


Damian Kordas - Agent Gwiazdy 4

Damian Kordas - Agent Gwiazdy 4

Damian Kordas – Influencer Roku 2018, gala magazynu JOY

Damian Kordas – Influencer Roku 2018, gala magazynu JOY

Damian Kordas ma swój kanał na YouTubie

Damian Kordas ma swój kanał na YouTubie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×