Kajra czy Piotr Mróz? Znamy zwycięzcę „TzG 12”! Wyniki zmieniały się z każdą minutą. Prowadzili na zmianę. Kto wygrał ostatecznie?

Taniec z Gwiazdami 12 - finał

Taniec z Gwiazdami 12 - finał

Finał Tańca z Gwiazdami 12. Kto okazał się lepszy? Magdalena Kajra Kajrowicz czy Piotr Mróz? Jak głosowali widzowie?

W finale 12. edycji Tańca z Gwiazdami zatańczyli Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz oraz Kajra i Rafał Maserak. Obie pary okazały się być bezkonkurencyjne w najnowszej odsłonie show Polsatu i zawalczyły o Kryształową Kulę.

Piotr Mróz to aktor, który pojawiał się w wielu polskich filmach i serialach. Największą popularność przyniósł mu jednak udział w Gliniarzach. Jest on absolwentem Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich przy Polskim Ośrodku ASSISTEJ w Warszawie. Regularnie bierze udział w kolejnych produkcjach, a ostatnio widzowie mogą oglądać swojego ulubieńca na antenie Polsatu. Przystojny aktor pierwszego odcinka jest faworytem show.

Magdalena Kajrowicz – znana pod pseudonimem Kajra –  jest żoną twórcy hitu Miłość w Zakopanem, czyli Sławomira Zapały. Z zawodu jest aktorką. Otrzymywała epizody w filmach oraz serialach m.in.: M jak miłość, Czas honoru, Ojciec Mateusz. Obecnie realizuje się na scenie obok małżonka. Zadebiutowali w 2015 utworem Magiera. Dwa lata później nagrali hit wszystkich wesel, czyli wspomniany już utwór Miłość w Zakopanem.

Jak zaprezentowali się w poniedziałkowy wieczór? Kto zawiezie do domu Kryształową Kulę?

Taniec z Gwiazdami 12. Kto wygrał show Polsatu?

Finał rozpoczął się od spektakularnego tanga. Okazało się także, że Rafał Maserk zatańczył w Tańcu z Gwiazdami 23 razy. Izabela Janachowska przypomniała, że udało mu się sięgnąć po Kryształową Kulę, ale aż 5 razy był na drugim miejscu.

To musiało boleć – powiedziała – może przełamiesz teraz tę passę.

Hania Żudziewicz także wygrała show. W finale była tylko raz. Podkreśliła, że ma duży szacunek do osiągnięć przeciwnika. Prowadzący zapowiedzieli także liczne występy gwiazd.

Program otworzyli Kajra i Maserak. Zatańczyli jive’a. Ich występ spodobał się jurorom, którzy dzisiaj nie decydowali o wynikach. Otrzymali 37 punktów.

Taniec współczesny zaprezentowali Piotr Mróz i Hania Żudziewicz. Za popisy otrzymali 37 punktów od jurorów. Przerwę w występach finalistów umilił widzom występ Alicji Majewskiej.

W drugiej turze Kajra i Maseraka zatańczyli tango, które wybrali dla nich przeciwnicy. Malitowski stwierdził:

To taniec na miarę finału.

Para otrzymała 39 punktów.

Po nich wystąpili Hania i Piotr z czaczą. Zachwycili Iwonę Pavlović.

Jesteś genialny, Nikt nie zatańczy tej czaczy tak jak ty.

Malitowski także pochwalił Mroza. Łącznie zdobyli 39 punktów.

Michał Szpak zaśpiewał w przerwie występów i zaskoczył stylizacją. Freestyle Kajry  Maseraka zapowiedział syn Magdaleny. Wzruszenie sięgało zenitu. Para zebrała niemało komplementów. Otrzymali 40 punktów. Następnie parkiet rozgrzali Piotr Mróz z partnerką. Aktor zebrał sporo pochwał i 40-stke od jury. Malitowski stwierdził, że widzi w nim tancerza.

Na koniec zaprezentowały się wszystkie pary edycji, które zatańczyły do wzruszającego wykonania przez Alicję Majewską i Andrzeja Piasecznego piosenki Zbigniewa Wodeckiego.

W końcu nadszedł moment, na który wszyscy czekali. Prowadzący ogłosili wyniki głosowania widzów. Ich decyzją zwycięzcami 12. edycji Tańca z Gwiazdami zostali Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz.https://www.instagram.com/p/CVdtwh5gvzm/

Zobacz także: Mróz po wynikach TZG zaczął przemowę. Szybko przerwała mu Sykut


Piotr Mróz wygrał Taniec z Gwiazdami 12

Piotr Mróz wygrał Taniec z Gwiazdami 12

Piotr Mróz wygrał Taniec z Gwiazdami 12

Piotr Mróz wygrał Taniec z Gwiazdami 12

Piotr Mróz wygrał Taniec z Gwiazdami 12

Piotr Mróz wygrał Taniec z Gwiazdami 12

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×