Hotel Paradise: znamy zwycięzców! Która para wygrała pierwszą edycję?

Hotel Paradise – kto wygrał?

Hotel Paradise – kto wygrał?

Hotel Paradise – finał za nami. Kto wygrał program? Czy Marietta i Chris pokonali Martynę i Blondino? Znamy zwycięzców.

Dzisiaj wieczorem miał miejsce finał programu Hotel Pardise. Na ostatniej prostej odpadła Viola z Adamem. Zaś do ścisłego finału weszła Marietta z Chrisem oraz Martyna z Blondino. Kto wygrał?

Która para wygrała Hotel Paradise i 100 tysięcy złotych?

Finał nie odbył się bez kłopotów, jak wyznała w Plejadzie Klaudia El Dursi, która była prowadzącą, musieli interweniować szamani. To dzięki nim dzisiaj mogliśmy poznać zwycięzców.

To była niezła heca! Byliśmy na Bali w porze deszczowej, ale mieliśmy to szczęście, że podczas kręcenia pierwszej serii, deszczu nie było prawie w ogóle. Dzień przed zaplanowanym finałem rozpętała się ulewa. Deszcz lał się z nieba wiadrami – mówiła – Balijczycy powiedzieli nam, że jeśli nie poprosimy o pomoc szamana, to dalej będzie padało. Byliśmy tak zdesperowani, że po długich rozmowach, zgodziliśmy się na to. I wydarzyło się coś niesamowitego. To świadczy o magii i wyjątkowości tego miejsca.

Kiedy szamani zaczęli odprawiać rytuał, deszcz przestał padać i dzięki temu, z opóźnieniem, ale finał się odbył.

Po wielu tygodniach zmagań i licznych emocji, zarówno dla uczestników, jak i widzów, już dziś wieczorem odbył się wielki finał Hotelu Paradise. O zwycięstwo walczyli Marietta i Chris oraz Martyna i Latino.

Która para wygrała 100 tys. złotych? O tym zdecydowali byli uczestnicy, którzy podczas odcinka finałowego wybrali zwycięzców, stając po stronie pary, którą bardziej zasłużyła na wygraną w ich opinii.

Wygrana, którą jest 100 tys. złotych, to nie lada gratka dla uczestników. O tym, czy osoba ze zwycięskiej pary zdobędzie połowę tej kwoty, czy całość, zdecyduje lojalność partnera.

Pierwszymi zwycięzcami programu są: Chris i Marietta!


Pary finałowe Hotel Paradise

Pary finałowe Hotel Paradise

Marietta i Chris

Marietta i Chris

Marietta i Chris wygrali Paradise Hotel

Marietta i Chris wygrali Paradise Hotel

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×