Oto 10 gwiazd, które urodzą lada dzień. Nie tylko Maja Hyży i Lara Gessler chętnie pokazują zaokrąglone brzuchy i zdradzają ciążowe sekrety

Które gwiazdy urodzą w 2022 roku?

Które gwiazdy urodzą w 2022 roku?

Rok 2022 obfituje w nowe związki, śluby, rozwody i narodziny dzieci gwiazd polskiego i zagranicznego show biznesu. Przygotowaliśmy zestawienie dziesięciu gwiazd, których rodziny jeszcze w tym roku się powiększą.

Jesteśmy już na półmetku 2022 roku i za nami wiele ekscytujących wydarzeń z życia gwiazd show-biznesu. Wszystko wskazuje jednak na to, że sporo się jeszcze wydarzy, a wiele polskich i zagranicznych celebrytek jeszcze w tym roku czeka poród. Na przyjście na świat potomków znanych osób z niecierpliwością czekają ich fani, a my podajemy listę 10 gwiazd, które oczekują narodzin w 2022 roku.

Maja Hyży

Maja Hyży ma troje dzieci: 9-letnich bliźniaków Wiktora i Aleksandera z małżeństwa z Grzegorzem Hyżym oraz urodzoną 10 lipca 2020 roku córkę Antoninę.  Obecnie piosenkarka razem ze swoim partnerem, Konradem Kozakiem, spodziewają się czwartego dziecka – córeczki, która otrzyma imię Zosia. Gwiazda urodzi lada moment, ponieważ termin jej porodu zaplanowany jest na początek lipca.

Maja Hyży

Maja Hyży w ciąży

Magdalena Lamparska

Magdalena Lamparska, która kojarzona jest ostatnio głównie z rolą w produkcji 365 dni, jest w drugiej ciąży. Aktorka właśnie ujawniła, że spodziewa się dziecka, publikując ciążowe zdjęcie w mediach społecznościowych. Ojcem potomka Lamparskiej jest jej mąż, dziennikarz podróżniczy – Bartosz Osumek.

Magdalena Lamparska jest w drugiej ciąży

Magdalena Lamparska

Julia Królikowska

Córka aktorów – Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i nieżyjącego już Pawła Królikowskiego, która zdobyła popularność rolą Kasi w serialu Klan, również spodziewa się dziecka. We wrześniu ubiegłego roku gwiazda wzięła ślub ze swoim starszym o 11 lat ukochanym. Małżeństwo prawdopodobnie  powita na świecie swojego pierwszego potomka niemal dokładnie w pierwszą rocznicę ich ślubu.

Julia Królikowska i Jakub Nowak - pierwsze zdjęcia po ślubie

Julia Królikowska i Jakub Nowak

Lili Antoniak

Znana blogerka niedawno świętowała swoje 31. urodziny, które uznała za doskonałą okazję do podzielenia się z fanami radosną nowiną. Gwiazda Gogglebox. Przed telewizorem spodziewa się drugiego dziecka. Antoniak wyznała w swoich social mediach, że wspólnie z partnerem długo starali się o powiększenie rodziny, na szczęście w końcu się udało. Płeć potomka celebrytki jak dotąd nie jest jeszcze znana.

Lili Antoniak w ciąży

Lili Antoniak

Maria Sharapova

Słynna rosyjska tenisistka Maria Sharapova i jej brytyjski narzeczony również spodziewają się dziecka. Radosną nowiną gwiazda podzieliła się z fanami za pośrednictwem Instagrama w dniu swoich 35. urodzin. Data narodzin potomka emerytowanej sportsmenki nie jest jak dotąd znana.

Maria Sharapova w ciąży

Maria Sharapova

Kelly Osbourne

Do grona przyszłych matek dołączyła także Kelly Osbourne – córka lidera Black Sabbath i jego żony Sharon. Gwiazda poinformowała na swoim Instagramie, że razem ze swoim partnerem Sidem Wilsonem niebawem powitają na świecie pierwsze dziecko. Podekscytowana 37-latka podzieliła się z obserwatorami także zdjęciem USG.

Kelly Osbourne jest w ciąży

Kelly Osbourne

Leona Lewis

W środę 23 marca brytyjska piosenkarka i gwiazda tamtejszej edycji X-Factora poinformowała, że spodziewa się dziecka. Termin porodu Leony Lewis planowany jest na lato bieżącego roku, a więc już niebawem. Będzie to pierwsze dziecko gwiazdy hitu Bleeding Love i jej męża, młodszego o trzy lata choreografa – Dennisa Jauncha.

Leona Lewis w ciąży

Leona Lewis

Paulina Chapko

Kolejną gwiazdą, która podzieliła się z fanami informacją o ciąży, jest polska aktorka znana z serialu Na Wspólnej – Paulina Chapko. W maju 2022 roku na jej instagramowym profilu razem z informacją o oczekiwaniu potomka pojawiło się zdjęcie z ojcem dziecka, znanym ekwadorskim piłkarzem –  Joelem Valencią.

Paulina Chapko

Paulina Chapko

Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska od 13 lat jest żoną ikony polskiego kina lat 90. – Michała Żebrowskiego. Para do tej pory doczekała się trzech synów: Franciszka (urodzonego w 2010 roku), Henryka (urodzonego w 2013 roku) i Feliksa, który przyszedł na świat 6 sierpnia 2020 roku. Niebawem na świat przyjdzie ich czwarte dziecko, o czym poinformowali na swoich mediach społecznościowych. Para nie potwierdziła oficjalnie płci potomka, chociaż po dotychczasowych publikacjach w social mediach można odnieść wrażenie, że do trzech synów dołączy pierwsza córka.

Aleksandra Żebrowska - czwarta ciąża

Aleksandra Żebrowska

Lara Gessler

Córka znanej restauratorki, Magdy Gessler, Lara Gessler i jej mąż Piotr Szeląg w 2020 roku po raz pierwszy zostali rodzicami. Ich urocza córka Nena nie na długo została jednak jedynaczką, ponieważ jeszcze w tym roku para powita na świecie kolejną pociechę. Cukierniczka wyjawiła, że tym razem oczekuje narodzin syna.

Lara Gessler, Piotr Szeląg - Gałkowo Perlage Masters 2022

Lara Gessler i Piotr Szeląg


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×