Szukaj

Marta Kaczyńska może wreszcie odetchnąć! Złodziej jej luksusowego auta został namierzony! Nie zgadniecie gdzie się ukrywał!

Prokuratura Okręgowa w Gdańsku wydała niedawno oświadczenie w sprawie kradzieży auta Marty Kaczyńskiej. Okazało się, że po 10 miesiącach złapano złodzieja, który ukrywał w się w zaskakującym dla wszystkich miejscu.

10 miesięcy temu media obiegła smutna wiadomość na temat wypasionego auta Marty Kaczyńskiej. Okazało się wówczas, że śliczne audi q7 należące do bratanicy Jarosława Kaczyńskiego zniknęło jak kamfora. Prawdopodobnie złodziej szybko zorientował się z kim zadarł, bowiem samochód w mgnieniu oka wrócił do właścicielki, jednak sprytnego gagatka nie udało się namierzyć przez prawie rok. Dopiero po 10 miesiącach od zdarzenia policja ponownie zajęła się sprawą Marty i jej limuzyny. Po skrupulatnym rozpoznaniu sprawy, wreszcie namierzono sprawcę czynu.

Ciekawostką jest fakt, że auto Marty Kaczyńskiej szybko po kradzieży zostało porzucone przed siedzibą Centralnego Biura Śledczego Policji w Gdańsku. Niestety śmiałek nie przewidział, że na posesji jest monitoring, a całe „show” z jego udziałem zostało skrupulatnie nagrane. Po 10 miesiącach policjanci wrócili do zarejestrowanego materiału i ku swojemu zdziwieniu zobaczyli na nim złodziejaszka. Nikt się jednak nie spodziewał, że śmiałkiem jest osoba przebywająca już za kratkami za inną kradzież.

Jak poinformowała gdańska prokuratura, sprawca nie przyznał się do winy, jednak złożył wreszcie zeznania, które być może zakończą sprawę kradzieży:

Mogę potwierdzić, że odbyły się dziś czynności procesowe z udziałem podejrzanego w tej sprawie. Został on przesłuchany, nie przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia, które będą przedmiotem dalszej analizy – powiedział Mariusz Duszyński z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Co myślicie o takim zakończeniu? Czy Martę satysfakcjonuje happy end?

Zobacz: Marta Kaczyńska zabrała swoje córki na luksusowe wakacje do Chorwacji! Są pierwsze szałowe zdjęcia z ich wyprawy!

Zobacz: Roznegliżowana Marta Kaczyńska krąży z wózkiem po miejskim parku! W takim odważnym stroju wygląda jak Irina Shayk!

Zobacz:  Marta Kaczyńska opublikowała archiwalną fotografię ze swoim ojcem. Zdjęcie wzruszyło cały internet: “Łza się kręci i w gardle ściska”


Marta Kaczyńska pokazała zgrabne nogi na spacerze z synem Stasiem

Marta Kaczyńska pokazała zgrabne nogi na spacerze z synem Stasiem

Marta Kaczyńska pokazała zgrabne nogi na spacerze z synem Stasiem

Marta Kaczyńska pokazała zgrabne nogi na spacerze z synem Stasiem

Uroczysta msza z okazji 70. rocznicy urodzin Lecha Kaczy?skiego

18.06.2019 Krakow 70. rocznica urodzin Lecha Kaczynskiego. Uroczystosci na Wawelu N/z Marta Kaczynska , maz Piotr Zielinski fot. Beata Zawrzel/REPORTER

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×