Rozebrany Olivier Janiak wrzucił zdjęcie z żoną: „Wstajesz i wiesz”. Karolina Malinowska nie pozostała obojętna na to, co zobaczyła. „Tyle w temacie”

Karolina Malinowska, Olivier Janiak

Karolina Malinowska, Olivier Janiak

Olivier Janiak wybrał się z żoną na wspólne wakacje. Wrzucił do sieci romantyczny kadr z wiele mówiącym podpisem. Karolina nie pozostawiła tego bez reakcji. Wiadomo, kto rządzi w ich domu.

Karolina Malinowska zadebiutowała w świecie mody kilka dekad temu. Przez ten czas zapisała na swoim koncie wiele sukcesów, które umocniły jej pozycję w branży. Współpracowała z takimi markami, jak Calvin Klein, Hugo Boss, Dolce & Gabbana czy Chloe. Gdy była nastolatką, podbijała wybiegi w Barcelonie, Mediolanie Paryżu i Nowym Jorku, dzięki czemu w ciągu zaledwie kilku miesięcy stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek.

Malinowska udowodniła, że kariera nie stoi na przeszkodzie temu, by odnaleźć prawdziwą miłość. Przed laty, podczas jednego z wywiadów poznała swojego przyszłego męża Oliviera Janiaka. Dziennikarz miał przeprowadzić z nią wywiad, ponieważ w tym czasie cieszyła się największą popularnością. Ich pierwsze spotkanie jednak nie przebiegło zgodnie z jego myślą.

Robiłem z nią wywiad. To był pokaz Arkadiusa, chyba w 2002 r. w Łazienkach. Ona była wielką gwiazdą światowych wybiegów i taki stremowany podszedłem do niej, żeby z nią porozmawiać, a ona powiedziała: „Nie teraz”. Pomyślałem: „Co za dziewczyna?! Po prostu zrzuciła mnie z pantałyku w 3 sekundy” i gdzieś tam się wszystko zaczęło- wspominał Olivier podczas wizyty w DDTVN.

Mimo to w krótkim czasie zrodziło się między nimi płomienne uczucie, które trwa do dzisiaj.

Kto rządzi w domu Oliviera Janiaka?

Karolina i Olivier tworzą jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Od początku bardzo poważnie traktowali swój związek, który zdecydowali się sformalizować w 2003 roku po zaledwie 3 miesiącach znajomości. Choć wiele osób zwleka z tą decyzją przez kilka lat, oni byli pewni tego, że świetnie się dobrali. Z biegiem czasu na świat zaczęły przychodzić ich pociechy. Doczekali się trzech synów: Fryderyka, Christiana i Juliana.

Małżonkowie są bardzo aktywni w mediach społecznościowych, gdzie nie tylko dzielą się kulisami swojej pracy, ale i chętnie pokazują, jak wygląda ich życie prywatne. W poniedziałkowy ranek wrzucili do sieci zdjęcia, które wykonali podczas wspólnych wakacji. Jako pierwszy wpis udostępnił dziennikarz, który opatrzył go wymownym opisem.

wstajesz i wiesz

Długo nie musiał czekać na odpowiedź żony. Z jej podpisu jasno wynika, że mimo upływu lat, Karolina nadal potrafi zbić męża z pantałyku. W dwóch zdaniach dała jasno do zrozumienia, kto rządzi w ich związku. Trzeba przyznać, że nie brakowało jej poczucia humoru.

Stary u siebie pod tym zdjęciem napisał „wstajesz i wiesz” czegokolwiek nie wie to wiadomo, że ja wiem lepiej. Nawet zanim wstanę. Tyle w temacie.

Internauci nie szczędzą komplementów pod adresem tych dwojga oraz przyznają Karolinie rację.

  • Ha……śmiesznie wyszło bo u Oliviera zdjęcie saute, tu trochę podkręcone. Ach my kobiety…
  • Widząc wasze zdjęcie o tym samym pomyślałam co w opisie. Gratulacje dla was.
  • Wiemy, wiemy. Bezbolesnego wskoku do nowej rzeczywistości.
  • Piękne zdjęcie! Do ramki. Ps. Wiadomo, że Ty wiesz naaaajlepiej.
  • No oczywiście, że kobieta zawsze wie lepiej!

A jak jest w waszych związkach? Kto wie najlepiej?


Karolina Malinowska, Olivier Janiak

Karolina Malinowska, Olivier Janiak

Karolina Malinowska, Olivier Janiak

Karolina Malinowska, Olivier Janiak

Karolina Malinowska, Olivier Janiak

Karolina Malinowska, Olivier Janiak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×