Niespodziewany obrót spraw w „Kto poślubi mojego syna 2”! Decyzja Marty Siwak zaskoczyła wszystkich

Uczestnicy Kto poślubi mojego syna dokonali ostatecznych wyborów

Uczestnicy Kto poślubi mojego syna dokonali ostatecznych wyborów

Marta Siwak z „Kto poślubi mojego syna 2” odrzuciła Grzegorza

Program Kto Poślubi Mojego Syna 2 wkracza w decydującą fazę! O zostanie miłością uczestników programu walczy już tylko kilkoro uczestników. Poprzednia edycja pokazała, że w telewizyjnym show można znaleźć prawdziwą miłość. Przekonał się o tym Konrad Rybak.

Zobacz: Konrad Rybak i Karolina z „Kto Poślubi mojego syna” są parą! Pokazali sporo gorących zdjęć

Jedenasty odcinek programu przyniósł dużo emocji za sprawą uczestniczki Marty Siwak i jednego z kandydatów do zwycięstwa. Mianowicie, chodzi o Grzegorza! Podczas imprezy zorganizowanej przez Martę, chłopak oddalił się na chwilę, by porozmawiać z kimś za pomocą swojego tableta… Dziewczynie nie umknęła ta sytuacja i poprosiła Grzegorza o to, czy może zobaczyć zawartość jego elektronicznego gadżetu. Ten pomysł okazał się przełomowym dla dalszych decyzji Marty.

Uczestniczka dowiedziała się, że Grzegorz od dłuższego czasu flirtował przez internet z inną dziewczyną! To rozwścieczyło Martę do tego stopnia, że postanowiła wyrzucić chłopaka z programu.

W programie pozostała już tylko garstka kandydatów.  Zbliżamy się do wielkiego finału show, w którym dowiemy się, kto będzie triumfatorem całej edycji programu.

Marta z Kto poślubi mojego syna 2 jest czwartym uczestnikiem programu

Marta podjęła spektakularną decyzję

Marta Siwak i mama z Kto poślubi mojego syna 2

Marta Siwak i jej mama z Kto poślubi mojego syna 2


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×