Szukaj

Już wiadomo, kto podglądał Jennifer Lopez na siłowni! Gwiazda ujawniła tożsamość intruza

Jennifer Lopez na siłowni

Jennifer Lopez na siłowni

Jennifer Lopez wybrała się na siłownię, czym pochwaliła się na Instagramie. Gdy opublikowała zdjęcie zrobione podczas ćwiczeń, internauci zamarli — w tle znajduje się tajemniczy mężczyzna. Kim jest?

Jennifer Lopez dba o szczupłą sylwetkę. Stosuje odpowiednią dietę, której szczegóły ujawnił jej kucharz. Zdradził m.in., że piosenkarka zaczyna dzień od zielonego koktajlu ze szpinaku, ogórków i selera. Często na śniadanie je jajecznicę z drobiowym bekonem. Nie tyka jagód i łososia.

Kto podglądał Jennifer Lopez na siłowni?

Jennifer Lopez nie tylko stosuje odpowiednią dietę, ale także jest bardzo aktywna. Wyciska siódme poty na siłowni, czym co jakiś czas chwali się w sieci. Tak jak kilka dni temu, gdy opublikowała fotografię zrobioną po treningu. Chociaż z reguły fani komplementują jej posty, tym razem jeden szczegół ich zaniepokoił.

Po przybliżeniu okazało się, że piosenkarce przyglądał się mężczyzna w jasnej maseczce. Jeden z sympatyków gwiazdy niemal natychmiast o tym fakcie powiadomił pozostałych internautów pisząc:

Za Jennifer stoi ktoś, kto wygląda groźnie – napisał internauta, a jego post polubiło kilkadziesiąt osób.

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Lopez przez długi czas nie reagowała na wpisy. Po kilku dniach milczenia na ten temat wypowiedziała się w programie Jimmy’ego Fallona — The Tonight Show. 

Okazuje się, że tajemniczy mężczyzna nie znajdował się bezpośrednio za gwiazdą, ale na ekranie komputera w sąsiadującym biurze. Siłownia, na której podczas kwarantanny ćwiczy Jennifer, znajduje się tuż obok miejsca, w którym Alex Rodriguez prowadzi zdalne spotkania:

To był jakiś facet od nieruchomości, z którym Alex był na Zoomie, nie wiem, kim był.

Skąd groźna mina na twarzy mężczyzny? Piosenkarka wyjaśniła, że prawdopodobnie kichał lub kasłał.

Zobacz także: Dieta Jennifer Lopez opiera się na kilku prostych składnikach. Śniadanie to maksymalne szaleństwo. A co potem?


Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez w basenie

Jennifer Lopez w basenie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×