Szukaj

Michał Szpak narobił sobie wrogów w branży! Jednym gestem obraził całą plejadę gwiazd!

Michał Szpak kto go nie lubi?

Michał Szpak kto go nie lubi?

Michał Szpak nie chce grać z gwiazdami disco-polo

Michał Szpak podjął decyzję o odwołaniu swojego występu w Holandii podczas koncertu Polska Gala HolandiaArtysta miał zaśpiewać w Rotterdamie, ale odmówił udziału w imprezie. Dlaczego? Powód wywołał zamieszanie wśród fanów i gwiazd disco-polo.

Michał Szpak jest obecnie najpopularniejszym męskim polskim artystą młodego pokolenia. Choć zaczynał karierę w X-Factorze, obecnie mało kto o tym pamięta. W ciągu paru lat nie tylko zerwał z łatką uczestnika telewizyjnego programu, ale również zbudował wokół siebie niesamowitą społeczność fanów, wydaje własną muzykę i staje się coraz bardziej rozpoznawany również poza granicami Polski.

Nic więc dziwnego, że organizatorzy koncertu Polska Gala Holandia, który odbędzie się 23 marca w Rotterdamie, bardzo zabiegali o obecność artysty. Z początku w social mediach pojawiła się informacja, że Michał wystąpi podczas koncertu. Niestety, ostatecznie okazało się, że tak nie będzie. Dlaczego? Podobno poszło o… pozostałych wykonawców.

Jest nam bardzo przykro poinformować wszystkich, że Michał Szpak zdecydował, że nie wystąpi 23 marca na evencie Polska Gala Holandia w Rotterdamie w Ahoy. Artysta poinformował Nas, że nie chce wstępować na scenie z przedstawionymi Artystami, ponieważ nie wpisują się w jego wizerunek sceniczny. Jako organizatorzy w ostatnich tygodniach wypróbowaliśmy wszystko co mogliśmy, aby zmienił zdanie, jednak zdecydował, że nie wystąpi. Potwierdzenie decyzji o jego niewystąpieniu otrzymaliśmy od jego menadżera – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Na koncercie miały pojawić się gwiazdy disco polo, takie jak Top GirlsAkcentExtazyBoys czy Jorrgus. Manager Szpaka poinformował organizatorów, że artysta nie wystąpi, ponieważ nie chce pojawić się na jednej scenie z gwiazdami disco polo. Musieli oni zmieniać cały program i znaleźć wokalistę na zastępstwo, a w środowisku fanów i artystów disco-polo prawie się zagotowało.

Myślicie, że Michał podjął słuszną decyzję?

Michał Szpak zapowiedział, że nie wystąpi, dlatego na Polskiej Gali w Holandii zamiast Michała Szpaka wystąpi zespół…

Opublikowany przez Polska Gala Holandia Wtorek, 5 marca 2019

Michał Szpak pokazał mega seksownego brata! To aż dziwne, że z takim ciałem nie został jeszcze gwiazdą!

Michał Szpak szaleje w Tajlandii! Jego fantazyjna stylizacja w kusym stroju gimnastycznym zwala z nóg!

Céline Dion ściągnęła Michała Szpaka do Las Vegas! Za kilka dni wydarzy się coś niesamowitego!


Michał Szpak w Los Angeles wygląda jak Freddie Mercury?

Michał Szpak w Los Angeles wygląda jak Freddie Mercury?

Stylizacja Michała Szpaka z imprezy radia

Stylizacja Michała Szpaka z imprezy radia

Jak Michał Szpak ubrał się na Sylwestra 2018?

Jak Michał Szpak ubrał się na Sylwestra 2018?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×