Kto na Super Bowl 2021? Znamy gwiazdy imprezy. Po J.Lo i Shakirze wybór nie był łatwy

Super Bowl / J.Lo, Shakira

Super Bowl / J.Lo, Shakira

Kto wystąpi na Super Bowl 2021? Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i ściągnęli na scenę jedno z najgorętszych nazwisk ostatnich lat. Po Shakirze i Jennifer Lopez wybór nie był łatwy. Na kogo padło w tym roku?

Super Bowl to finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskich zawodowej ligi NFL (National Football League). Jest to najważniejsze sportowe wydarzenie roku w Stanach Zjednoczonych. Ceremonia stała się nieformalnym amerykańskim świętem narodowym. Dzień finału jest drugim dniem, zaraz po Święcie Dziękczynienia, podczas którego Amerykanie spożywają najwięcej jedzenia.

Rozgrywki po raz pierwszy zorganizowano w 1967 roku jako AFL-NFL World Championship Game, a po roku 1970, gdy obie ligi się połączyły, stały się one Mistrzostwami NFL. Pierwotnie rozgrywki odbywały się w ostatnią niedzielę stycznia, obecnie przełożono je na pierwszą niedzielę lutego.

W zeszłym roku podczas przerwy na finale Super Bowl wystąpiły dwie największe gwiazdy estrady – Jennifer Lopez oraz Shakira. Ich koncert cieszył się dużą popularnością. Do dziś obejrzało go ponad 194 miliony widzów.

Miley Cyrus wystąpi podczas turnieju Super Bowl

Miley Cyrus zdobyła popularność jako główna bohaterka serialu Hannah Montana, który w latach 2006-2011 pojawił się na antenie Disney Channel. Nastoletnia gwiazda występowała u boku swojego ojca, Billy’ego Raya Cyrusa.

Pod koniec 2008 roku gwiazda zaczęła zmieniać swój wizerunek na nieco bardziej dojrzały. Wówczas pojawiła się na planie filmu Ostatnia Piosenka, gdzie poznała swojego byłego męża Liama Hemswortha. Od tego czasu wydała kilka świetnie przyjętych płyt i wylansowała mnóstwo przebojów na czele z Wrecking ball, Midnight sky, czy We can’t stop.

Wokalistka za pomocą social mediów poinformowała, że już 7 lutego wystąpi podczas turnieju Super Bowl 2021:

SUPER BOWL LV!!! Będę tam na TIKTOK TAILGATE!!! Nie mogę się doczekać mojego występu dla gości honorowych NFL. Wystąpię dla pracowników służby zdrowia z miasta Tampa i całego kraju […].

Kto wystąpi na Super Bowl 2021?

Podczas turnieju Super Bowl hymn narodowy wykonają Jazmine Sullivan oraz Eric Church. W zeszłym roku zrobiła to Demi LovatoH.E.R. zaśpiewa utwór America The Beautiful. W trakcie rozgrywek pojawi się również The Weeknd. Transmisję z tego wydarzenia będzie można obejrzeć o godzinie 18:00 czasu polskiego na kanale ET!

 


Miley Cyrus - MTV VMA 2020. Fot. Instagram

Miley Cyrus - MTV VMA 2020. Fot. Instagram

Miley Cyrus podczas występu na MTV VMA 2019

Miley Cyrus podczas występu na MTV VMA 2019

Miley Cyrus

Miley Cyrus

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×