Szukaj

Skandal w „Big Brotherze”! Homofobiczne sceny w wydaniu Macieja! Ofiarą padł Łukasz

Big Brother homofobia

Big Brother homofobia

Homofobia w Big Brotherze

Kto jest gejem w Big Brotherze? Czwórka uczestników próbowała odpowiedzieć na pytanie uczestnicząc w skrajnie homofobicznej rozmowie, na której czele stał Maciej Borowicz. Co pokazały kamery podczas transmisji na żywo? Sprawdź.

Uczestnicy Big Brothera mają za sobą pierwszą wspólną noc w pełnym składzie. Wiemy już, że to nie Agnieszka Raczyńska, a Maciej Borowicz wprowadził się do domu Wielkiego Brata. Widzowie postawili na przystojnego Wrocławianina, który wyrasta na największego skandalistę trwającej edycji reality-show. Dowodem może być nie tylko opowieść jego wyeliminowanej rywalki na temat ostrego imprezowania i słabości do wysokoprocentowych napojów, ale też sytuacja, do której doszło wczoraj w nocy.

Podczas live streamingu widzowie byli świadkami zaskakującej dyskusji. Temat: kto jest gejem w Big Brotherze. Swoich rywali pod kątem rzekomych skłonności homoseksualnych oceniali barman Maciej, bokser Igor, weganka Karolina i model Tomasz. Najwięcej do powiedzenia w tej sprawie miał właśnie Borowicz. Cała czwórka robiła zakłady. Typowano byłego partnera Michała WitkowskiegoŁukasza i pochodzącego z Ukrainy Olega.

Spekulacje mieszkańców zaczęły działać Maciejowi na wyobraźnię do tego stopnia, że w trakcie rozmowy zaczął nie tylko w sypać niesmacznymi żartami na temat środowiska LGBTQ, ale też w wulgarny sposób pokazywał jak jego zdaniem Łukasz lubi uprawiać seks. Osoby uczestniczące w dyskusji były niezwykle rozbawione scenami zaprezentowanymi przez najdłużej obecnego w domu uczestnika.

Czy TVN7 w trakcie jednej z dzisiejszych relacji wyemituje skrajnie homofobiczną rozmowę pod przewodnictwem Macieja?

Łukasz Darłak z „Big Brothera” oszukuje uczestników i ukrywa swoją przeszłość! Czy aby na pewno jest psychologiem?

Uczestnik „Big Brothera” to były chłopak polskiego celebryty! Zaliczył już kilka ścianek i może nieźle namieszać w programie!

Bokser, model, weganka i psycholog… Oto uczestnicy „Big Brothera”! Znamy całą finałową 16!


Dyskusja uczestników Big Brothera

Dyskusja uczestników Big Brothera

Dyskusja uczestników Big Brothera

Dyskusja uczestników Big Brothera

Maciej Borowicz typował kto jest gejem w Big Brotherze

Maciej Borowicz typował kto jest gejem w Big Brotherze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×