Szukaj

Tabloidy już wytropiły, kim jest chrzestny Archiego Harrisona! Wybór Meghan Markle zadziwił nie tylko rodzinę królewską!

Meghan Markle i książę Harry ochrzcili syna 6 lipca w zamku Windsor. Na życzenie książęcej pary była to uroczystość prywatna. Archie Harrison miał na sobie replikę sukienki królowej Wiktorii, w której chrzczone są wszystkie dzieci w rodzinie królewskiej. Kto jednak został ojcem chrzestnym małego hrabię?
Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan i Harry zdecydowali, że chrzest ich syna będzie uroczystością prywatną, na którą zaproszą jedynie 25 najbliższych osób. Chociaż w dniu uroczystości rodzice opublikowali rodzinny portret, uparcie milczą m.in. na temat tożsamości rodziców chrzestnych. Nic więc dziwnego, że w brytyjskiej prasie cały czas trwają spekulacje na temat tego, kto doznał wspomnianego zaszczytu.

Książęca para zdecydowała, że nazwiska rodziców chrzestnych nie zostaną ujawnione. Prawdopodobnie to sami zainteresowani o to poprosili. Jednak zagraniczne tabloidy za wszelką cenę chcą poznać rodziców chrzestnych malucha i snują coraz to nowe teorie. Czy to możliwe, aby jednym z ojców chrzestnych został makijażysta Meghan Markle?

Daniel Martin należy do bliskiego grona znajomych księżnej. To on robił makijaż na jej ślub z Harrym. Obecnie nie widują się tak często, jak dawniej, ale nadal utrzymują bliski kontakt. Daniel pochodzi z czasów, kiedy Meghan była aktorką, co jest faktem, o którym rodzina królewska najchętniej by zapomniała. Być może dlatego nazwiska chrzestnych zostały utrzymane w tajemnicy, aby nie wzbudzać niepotrzebnych domysłów.

Czy jednak okaże się, że przypuszczenia są faktem? Co na to Harry?

Zobacz: Niepełna rodzina królewska powitała Donalda Trumpa. Zabrakło nie tylko Meghan. Zobacz, kto się pojawił

Zobacz: Archie Harrison podbija internet! Mem Netflixa rodzina królewska zapamięta na długo! Jest też pierwszy skandal

Zobacz: Jest oficjalne oświadczenie w sprawie porodu Meghan Markle! Rodzina królewska przerwała milczenie!


Daniel Martin – makijażysta Meghan Markle

Daniel Martin – makijażysta Meghan Markle

Syn księcia Harry'ego i Meghan Markle został ochrzczony w Windsorze

Syn księcia Harry'ego i Meghan Markle został ochrzczony w Windsorze

Meghan Markle książę Harry Archie Harrison chrzest

Meghan Markle książę Harry Archie Harrison chrzest

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×