Pojawiły się dowody na to, kto jest prawdziwym ojcem Harry’ego. Internauci przecierają oczy ze zdumienia. Serio?

Książę Harry

Spory o to, kto jest biologicznym ojcem księcia Harry'ego trwają. Tym razem głos zabrała Tishtoking, czyli tiktokowa ekspertka od losów rodziny królewskiej. Twierdzi, że znalazła odpowiedź.

Jedną z regularnie powtarzających się historii na temat brytyjskiej rodziny królewskiej, o których rozpisują się tabloidy, jest ta, że książę Harry jest owocem romansu księżnej Diany, a nie biologicznym synem księcia Karola.

Jakiś czas temu twierdzenie powróciło ze zdwojona siłą. Działo się to w momencie, kiedy Meghan dołączyła do rodziny królewskiej i zaczęły się z nią kłopoty. Miała stawiać nieuzasadnione żądania, łamać królewski protokół i ogólnie być źle odbierana przez wszystkich wokół niej. Informator tabloidu twierdził wówczas:

Karol miał już dość marudzenia i narzekań Meghan, wezwał Harry’ego na spotkanie w Pałacu Buckingham, gdzie spuścił mu bombę na głowę.

Książę Karol miał wówczas powiedzieć swojemu synowi:

Nie jestem twoim biologicznym ojcem. Po narodzinach twojego brata Williama, twoja matka i ja, rozeszliśmy się, Diana zdradziła mnie i poczęła cię podczas romansu z innym mężczyzną!

Oczywiście rewelacje te zostały włożone między bajki, ale zwolennicy teorii spiskowym nie przestają grzebać i doszukują się nowych faktów, które miałby zaprzeczać ojcostwu Karola. Tym razem zabrała się za to Tishtoking, czyli tiktokowa ekspertka od losów rodziny królewskiej. Twierdzi, że znalazła odpowiedź.

Kto jest prawdziwym ojcem Harry’ego?

Księżna Diana była posądzana o liczne romanse. Jej kochankami mieli być między innymi: syn prezydenta USA John Kennedy Jr., Bryan Adams czy oficer kawalerii James Hewitt. To właśnie ostatniego z nich podejrzewano o to, że jest biologicznym Harry’ego. Gdy kobieta przyznała się do trwającego pięć lat romansu, brytyjska prasa doszukiwała się podobieństwa pomiędzy nim, a jej młodszym synem. Zdjęcia miały być dowodem, że to nie Karol jest ojcem młodszego syna.

Tishtoking, tiktokerka, która zajmuje się rodzina królewską, twierdzi jednak, że te teorie są wyssane z palca. Dkaczego? Ponieważ zażyła relacja z Lady Di z Hewittem zaczęła się w 1986 roku, czyli dwa lata po narodzinach Harry’ego. Kto jest zatem prawdziwym tatą brata księcia Williama?

Tishtoking głosi, że biologicznym ojcem młodszego syna Diany jest nikt inny, jak tylko właśnie książę Karol. Jak wyjaśnia brak podobieństwa Harry’ego do taty? Tłumaczy, że niektóre dzieci przypominają bardziej dziadków niż rodziców. W swoim nagraniu udostępniła więc zdjęcie młodego księcia Filipa. Internauci są w szoku, że podobieństwo jest tak uderzające.

@tishtoking

Reply to @bcmamalala let me know what you all think? #princessdiana #jameshewitt #princeharry #princeofwales #princessofwales

♬ Violin – Grooving Gecko

Dodała także, że jeśliby był chociaż cień wątpliwości, że to nie Karol jest ojcem księcia, to dwór na pewno by to wykorzystał, zwłaszcza w obliczu ostatniego zachowania Sussexa.


Kto jest ojcem Harry'ego? Tiktokerka argumentuje

Kto jest ojcem Harry'ego? Tiktokerka argumentuje

Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×