W końcu wiadomo, kto połączył ze sobą Cichopek i Kurzajewskiego. To ci niespodzianka! Tego nazwiska w ogóle nie braliśmy pod uwagę

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski. Kto ich połączył? Nie stanowi to już tajemnicy. Co jak co, ale tej osoby nie braliśmy pod uwagę! 

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski od dłuższego czasu współpracują razem w programie Pytanie na śniadanie na antenie TVP2. Po rozstaniu aktorki z jej dotychczasowym mężem, Marcinem Hakielem, media aż huczały od plotek, wedle których to właśnie Maciek pocieszał ją w tym trudnym czasie. Duet przyjaciół rozwiał wszelkie wątpliwości w październiku. Dziennikarze oficjalnie potwierdzili wtedy, że są parą nie tylko na ekranie, ale również w prywatnym życiu. Jakiś czas później ich związek wszedł na nowy etap. Maciek oświadczył się wybrance podczas wycieczki do Nowego Jorku.

W drugiej połowie stycznia Kasia zrobiła Maćkowi niespodziankę i zabrała go do Jordanii. Wszystko z okazji jego 50. urodzin. Para już wróciła do Polski. Na miejscu wybranka jubilata skontaktowała się z jego znajomymi i poprosiła o złożenie mu życzeń w formie wideo. Następnie połączyła je wszystkie w jeden film.

@maciejkurzajewski Biegnij przez życie z radością i uśmiechem! Mam nadzieję, że dotrzymam Ci kroku.
Realizuj swoje plany i spełniaj marzenia, czerp z życia garściami, kolekcjonuj piękne wspomnienia i zawsze otaczaj się wspaniałymi ludźmi. Bądź szczęśliwy! Dziękuję wszystkim za życzenia dla Maćka, a zwłaszcza @margorka @sylwiadekiert i @paciorkowskimichal za pomoc. #birthday #birthdayboy #50 – napisała w opisie materiału.

Gdy tylko Maciej obejrzał materiał, popłakał się ze szczęścia.

Kochani, bardzo Wam dziękuję! Trudno mi opisać moją radość! Popłakałem się ze szczęścia… Dostałem od Was wspaniały prezent!  Kasiu @katarzynacichopek kocham Cię! @margorka & @jacekcichopek Was też kocham i bardzo dziękuję! – skomentował to, co zrobili dla niego bliscy.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski: kto ich połączył?

Widzowie TVP2 długo zastanawiali się nad tym, kto zawodowo połączył ze sobą Cichopek i Kurzajewskiego. Teraz nowe fakty na ten temat przekazała Joanna Kurska. Udzieliła wywiadu Faktowi, ujawniając, że decyzję w sprawie prezenterów podjął jej mąż, Jacek.

Maciej to najlepszy obecnie na antenie dziennikarz sportowy, z przepięknym głosem, ciepłym uśmiechem i perfekcyjną dykcją. Byłam przeszczęśliwa (wtedy jeszcze jako widz), kiedy mój mąż zdecydował, że Maciek poprowadzi „Pytanie na śniadanie”, a jak świetnie się z nim pracuje, przekonałam się, gdy zostałam szefową tego programu. Maciek to profesjonalny dziennikarz, błysk i inteligencja. Życzę mu tylko pięknych chwil w życiu – powiedziała dziennikarzom tabloidu.

Musimy przyznać, że nawet nie braliśmy tego nazwiska pod uwagę. Jacek był przecież prezesem całej Telewizji Polskiej, a nie szefem śniadaniówki!


Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Jacek Kurski na lotnisku z Joanną i córką

Jacek Kurski na lotnisku z Joanną i córką

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×