Szukaj

Mistrz świata zrobił Królowej Życia taką fryzurę, że ho ho! Fani nie mogą przestać się zachwycać

Dagmara Kaźmierska zawsze ma perfekcyjny makijaż i piękną, dopracowaną fryzurę. Jej blond czupryna stała się jej znakiem rozpoznawczym. Kto dba o włosy Królowej Życia?
Dagmara Kaźmierska - włosy

Dagmara Kaźmierska - włosy

Dagmara Kaźmierska, to największa gwiazda reality show Królowe życia. Jej perypetie śledzą tysiące widzów w całej Polsce. Niedawno podzieliła się radosną wiadomością o tym, że się zakochała. Umieściła na Instagramie zdjęcie, w opisie którego zdradziła, że w jej życiu pojawił się mężczyzna:

Dobrze mi. Mój Misiu mnie kocha nad wszystko. Wspaniały Doktor Stawicki zbadał dziś nóżkę i wszystko super. Conanek zdrowy. Dobrze się uczy. Mam cudownych ludzi wokół siebie Rodzinę i przyjaciół. Jesteście też Wy. Z Waszymi wyrazami niesamowitej sympatii. Czegóż mi więcej potrzeba?

Ciągle nie wiadomo kim jest ukochany Kaźmierskiej, ale pojawia się sporo spekulacji. Fani mają nadzieję, że mowa o Jacusiu, przyjacielu Dagmary, który pojawia się razem z nią w programie. Ich wspólne przygody, perypetie, a zwłaszcza rozmowy przechodzą powoli do legendy. Nie jest jednak pewne, że to on.

Dagmara Kaźmierska – fryzura. Kto odpowiada za włosy Królowej?

Kaźmierska jest piękną kobietą, a o jej wizerunek dba grono fachowców. Niedawno pisaliśmy jak powstaje jej perfekcyjny makijaż, a teraz przyszła pora na fryzurę.

Dagmara może pochwalić się bujną blond czupryną. Jej kolor jest zawsze idealny, na próżno szukać odrostów, zniszczeń. A to niełatwa sztuka, bo przecież jej naturalny kolor włosów jest dosyć ciemny. Kto więc jest sprawcą? Okazuje się, że o włosy Królowej dba Paweł Jaglarz.

Kaźmierska jest do niego bardzo przywiązana i od lat tylko jemu powierza swoje włosy. Promuje tez jego zakład w Paczkowie, a kolejki tam coraz dłuższe.

Oczywiście to nie tylko zasługa promowania Jaglarza przez Dagmarę, to też jego talent. Mężczyzna jest świetny w swoim fachu, był wielokrotnie nagradzany, między innymi medalami Mistrzostw Świata, Europy i Polski we fryzjerstwie, a także Oscara Mistrzostw Świata w Japonii w 2019 roku.

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska pokazała swoje nogi po wypadku. Nie wygląda to dobrze


Dagmara Kaźmierska i Paweł Jaglarz

Dagmara Kaźmierska i Paweł Jaglarz

Dagmara Kaźmierska i Paweł Jaglarz

Dagmara Kaźmierska i Paweł Jaglarz

Dagmara Kaźmierska - w zakładzie Pawła Jaglarza

Dagmara Kaźmierska - w zakładzie Pawła Jaglarza

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×