Szukaj

Bajkowy ślub na królewskim dworze. Tak spektakularnej sukni nie miała nawet księżna Kate

Raiyah bint Al-Hussein wzięła ślub

Raiyah bint Al-Hussein wzięła ślub

Pandemia koronawirusa na świecie pokrzyżowała ślubne plany księżniczce Beatrice. Okazuje się, że nie jest jedyną członkinią rodzin królewskich na świecie, która musiała przełożyć ceremonię. Kto jeszcze się na to zdecydował?

Księżniczka Beatrice w tym roku planowała poślubić swojego ukochanego włoskiego dewelopera, Edoardo Mapelli Mozziego. Uroczystość miała być niemniej spektakularna jak ślub Kate czy Meghan. Ujawniono, że odbędzie się ona w Pałacu świętego Jakuba w Londynie. Wesele planowano w ogrodach Pałacu Buckingham.

Beatrice i Edoardo sakramentalne „tak” mieli wypowiedzieć pod koniec maja. Niestety pandemia koronawirusa pokrzyżowała te plany, a uroczystość została przełożona.

Księżniczka Rajja bint Husajn wzięła cichy ślub

Nie tylko Beatrice przeniosła ślub. Na taki krok zdecydowała się też księżniczka Rajja bint Husajn, która niedawno poślubiła Neda Donovana, dziennikarza i autora chętnie ekranizowanych powieści takich jak m.in. Charlie i fabryka czekolady. Para planowała zawrzeć związek małżeński w kwietniu w ojczyźnie pani młodej. Koronawirus sprawił, że nie mogli tego zrobić.

Zakochani nie chcieli jednak czekać na moment, w którym pandemia zacznie się wycofywać, a władze państwa zgodzą się na organizację przyjęcia weselnego. Polecieli do Anglii, gdzie zdecydowali się na skromną uroczystość. Parze młodej towarzyszyła jedynie królowa Noor i dwójka fotografów.

Zdjęcia z wydarzenia obiegły social media. Dzięki nim wiadomo, że pani młoda zdecydowała się na długą do ziemi, koronkową sukienkę z długim rękawem. Dobrała do niej welon o długości do ziemi. Włosy spięła w zgrabny kok. Jej mąż z kolei ubrał się w dobrze skrojony garnitur.


Chociaż Rajja i Ned są już małżeństwem, w planach mają jeszcze jedną uroczystość. Swoim szczęściem chcą dzielić się z bliskimi i zapowiadają, że jak tylko sytuacja im na to pozwoli, urządzą przyjęcie weselne.


Raiyah bint Al-Hussein wzięła ślub

Raiyah bint Al-Hussein wzięła ślub

Raiyah bint Al-Hussein jest już po ślubie

Raiyah bint Al-Hussein jest już po ślubie

Raiyah bint Al-Hussein jest już po ślubie

Raiyah bint Al-Hussein jest już po ślubie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×