Szukaj

Księżniczka Eugenia wyjdzie za mąż wśród samych VIP-ów! Tak gwiazdorskiej obsady nie było nawet na ślubie Meghan i Harry’ego!

Księżniczka Eugenia ślub

Księżniczka Eugenia ślub

Gwiazdy na ślubie księżniczki Eugenii

Wydawać by się mogło, że Meghan Markle i książę Harry pobrali się zaledwie wczoraj, a przed nami kolejny królewski ślub. Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank pobiorą się już za dwa i pół miesiąca a przygotowania do ceremonii ruszyły pełną parą.

Te całe przygotowania potrafią nieźle zszarpać nerwy, bo chcesz, żeby było perfekcyjnie, ale potem uświadamiasz sobie, że to właściwie nieważne, bo będziesz z osobą, którą chcesz kochać do końca życia – wyjawiła Eugenia w rozmowie z brytyjskim Vogue

Gdzie odbędzie się ślub księżniczki Eugenii?

Podobnie jak Meghan i książę Harry, wnuczka królowej Elżbiety II i jej wybranek pobiorą się w St George’s Chapel w Windsorze, 12 października. Musieli dopasować datę do napiętych harmonogramów całej rodziny królewskiej, ale ostatecznie udało się znaleźć dogodny termin.

Decyzja o ślubie na zamku Windsor nie jest zaskakująca, bo właśnie tam wychowała się panna młoda. Będą 11 królewską parą, która powie sakramentalne „tak” w tej kaplicy. Nie licząc Markle i księcia Harry’ego, ślub brali tam również Peter Phillips i Autumn Kelly, książę Edward i hrabina Wessex. Pobrali się tam także – w atmosferze skandalu – książę Karol i księżna Camilla.

Kto pojawi się na ślubie księżniczki Eugenii?

Na ślub zaproszono 1200 poddanych, którzy będą mogli oglądać całą ceremonię, tak, jak miało to miejsce w maju podczas poprzedniego królewskiego ślubu. Na razie nie wiadomo jeszcze kto zostanie zaproszony na wesele, ale fani spekulują, że mogą to być bliscy znajomi księżniczki z show-biznesu: Ed Sheeran, Ellie Goulding, James Blunt… Spodziewać można się również Victorii Beckham i Davida Beckhama, którzy są stałymi bywalcami na królewskich salonach.

Myślicie, że księżniczka Eugenia i jej ukochany przebiją ślub księżnej i księcia Sussex?

Kolejny spektakularny ślub w rodzinie królewskiej! Księżniczka Eugenia wychodzi za tajemniczego przystojniaka!

Zagraniczna gwiazda wkopała księżniczkę Beatrice! Podała adres jej sekretnego konta na Instagramie

Meghan Markle i książę Harry nie mogli wymarzyć sobie lepszych sąsiadów! Po ślubie zamieszkają obok gorącej brytyjskiej pary!

 


Księżniczka Eugenia – ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle

Księżniczka Eugenia – ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×