Księżniczka Eugenia zamieszkała w Portugalii, ale takich sąsiadów się chyba nie spodziewała. Ciekawe, co na to Meghan?

Harry, Meghan, Eugenia i Jack

Harry, Meghan, Eugenia i Jack

Księżniczka Eugenia zamieszkała w Portugalii. Kto ma dom po sąsiedzku? Doniesienia kolorowej prasy są bardzo interesujące.

Księżniczka Eugenia jest 10. w kolejności do brytyjskiego tronu. Stosunkowo niedawno zaczęła prowadzić konto na Instagramie. Założyła je w 2018 roku. To właśnie tam we wrześniu 2020 roku poinformowała, że jest w ciąży. Opublikowała zdjęcie dziecięcych bucików, w podpisie przekazała, że zarówno ona, jak i jej mąż, Jack Brooksbank są z tego powodu bardzo szczęśliwi.

Jack i Eugenia poznali się przez wspólnych znajomych w 2010 roku podczas wyjazdu na narty do szwajcarskiego kurortu Verbier. Córka księcia Andrzeja wyszła za mąż w 2018 roku. Urządzono wówczas spektakularne przyjęcie, które było towarzyskim wydarzeniem sezonu i było szeroko komentowane w prasie. Wśród gości nie brakowało członków rodziny królewskiej z księżną Kate oraz Williamem na czele.

Eugenia została mamą we wtorek 9 lutego 2021 roku, o czym poinformowano w sieci na profilu rodziny królewskiej. Wydano komunikat, że na świat przyszedł chłopiec. Rodzice wybrali mu aż trzy imiona — August Filip Hawke. Rodzina do tej pory mieszkała w Anglii. Teraz jednak kariera Jacka zaprowadziła ich do Portugalii. Kto został ich sąsiadem?

Księżniczka Eugenia zamieszkała w Portugalii. Kto jest jej sąsiadem?

Księżniczka Eugenia przeprowadziła się do Portugalii po tym, jak jej mąż Jack Brooksbank otrzymał nową pracę u zagranicznego potentata nieruchomości. Wnuczka królowej wzięła ślub w 2018 roku i spędziła pierwszą część małżeństwa w Frogmore Cottage w Wielkiej Brytanii, domu, który wyremontowali Meghan i Harry. Teraz przeniosła się na południe Europy.

Źródła New Idea zdradzają, że dzięki pracy męża, Eugenia w nowym miejscu zamieszkania może liczyć na ciekawe sąsiedztwo. Informator mówi, że George i Amal Clooney mają również nieruchomość na osiedlu zrównoważonego rozwoju w Portugalii, gdzie wprowadziła się rodzina wnuczki Elżbiety II.

George ma być inwestorem w firmie, w której pracuje Jack, więc nie tylko będą sąsiadami, ale jakkolwiek nie byłoby to dziwne, George mógłby pośrednio zostać szefem Jacka. Znają się również ze ślubu Harry’ego i Meghan, więc może być to interesujące sąsiedztwo, a może nowa przyjaźń.

Ciekawe, co na to Meghan? W końcu to ona prywatnie przyjaźni się z Clooneyami, którzy nawet gościli na jej głośnym ślubie z Harrym.

Meg polubiła Eugenię i Beatrice, z którymi Harry nadal utrzymuje bliski kontakt. To ona poznała obie siostry z Clooneyami na swoim weselu w maju 2018 roku – twierdzi „New Idea”.

Kto wie, może za jakiś czas Sussexowie spotkają się ze swoimi bliskimi w Portugalii?


księżniczka Eugenia na koncercie kolęd

księżniczka Eugenia na koncercie kolęd

Księżniczka Eugenia z mężem - pierwsze zdjęcia syna

Księżniczka Eugenia z mężem - pierwsze zdjęcia syna

Księżniczka Eugenia z mężem - pierwsze zdjęcia syna

Księżniczka Eugenia z mężem - pierwsze zdjęcia syna

Komentarze

 • Gość pisze:

  Przecież sama Meghan poznała ich z Clooneyami, więc w czym problem?

 • Ula pisze:

  Niestety ! W Anglii przez tatuśka mieli przerąbane, więc wyprowadzili się z kraju jak nadarzyła się okazja.

  • Gość pisze:

   Tatusiek żyje własnym życiem, a oni własnym. Przykre, że dorosły i inteligentny człowiek, który służył w marynarce zadawał się z takim towarzystwem.

 • Gość pisze:

  meganica się z nikim nie przyjaźni. zaprosiła ich na ślub, bo są sławni, a ona ma psychopatyczną żądzę sławy. w jej mniemaniu to oni jej służą.

  • Gość pisze:

   Spadaj gosciu vel zocha!

  • Gość pisze:

   Zaprosiła sławnych, bo są dla niej trampoliną. Poza tym rodzina i przyjaciele mogliby zdemaskować jej liczne kłamstwa.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×