Szukaj

Księżniczka Eugenia próbowała zaatakować księżną Kate. Jej odpowiedź zapamięta do końca życia

Księżna Kate, księżniczka Eugenia, konflikt

Księżna Kate, księżniczka Eugenia, konflikt

Księżniczka Eugenia zaatakowała księżną Kate

Kolejny ślub w rodzinie królewskiej zbliża się wielkimi krokami. W piątek księżniczka Eugenia poślubi Jacka Brooksbanka. Przygotowania do ceremonii trwają od kilku miesięcy, a przyszła panna młoda osobiście sprawdza każdy szczegół. Kiedy wszystko jest niemal dopięte na ostatni guzik, Eugenii zaczęły puszczać nerwy. Ostatnio przekonała się o tym księżna Kate.

Żona Williama po urlopie macierzyńskim powróciła do służbowych obowiązków. Nic więc dziwnego, że fotoreporterzy śledzą jej kroki ze szczególnym zainteresowaniem. To nie spodobało się przyszłej pannie młodej.

W obawie przed tym, że to Kate będzie gwiazdą piątkowej uroczystości, Eugenia nakazała jej, by weszła do kościoła bocznym wejściem. W ten sposób ominą ją główne kamery i to panna młoda będzie w centrum zainteresowania. Podobno księżna miała jej odpowiedzieć w bardzo grzeczny i dosadny sposób:

Myślisz, że to coś zmieni?

Okazuje się, że nie tylko Kate oberwało się od zestresowanej Eugenii. Reprymendę dostał także konsultant ślubny. Księżniczka stwierdziła, że nie wykonał on należycie swojej pracy i wymusiła na nim dokonania wielu zmian w ostatniej chwili.

Księżna Camilla nie przyjdzie na ślub Eugenii

Przypomnijmy, że w ważnej dla rodziny królewskiej uroczystości nie weźmie udziału księżna Camilla. Zamiast w kościele, pojawi się w szkole z dziećmi. Te zobowiązania w kalendarzu księżnej widniały podobno wcześniej.

Nieoficjalnie mówi się, że w rzeczywistości za niechęcią żony Karola do uczestnictwa w ślubie stoi Sarah Ferguson, matka panny młodej. Panie podobno nie przepadają za sobą do tego stopnia, że Camilla nie zamierza przebywać z nią podczas ślubu.

Przyłapali księżną Kate na największej modowej wpadce! To po prostu nie mieści się w głowie!

Pozostałości po ciąży? Księżna Kate nigdy nie wyglądała lepiej! Właśnie wróciła na salony i zrobiła to w królewskim stylu

KABARET! Księżna Camilla koncertowo zignorowała ślub księżniczki Eugenii. Oto powód, dla którego nie przyjęła zaproszenia!


Księżniczka Eugenia – ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle

Księżniczka Eugenia – ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×