Szukaj

Odjechana motocyklowa kurtka i seksowna mini. Tak wyglądała trzecia ślubna stylizacja księżniczki Eugenii

Księżniczka Eugenia trzecia suknia ślubna

Księżniczka Eugenia trzecia suknia ślubna

Księżniczka Eugenia miała trzecią suknię ślubną

Księżniczka Eugenia spędziła cudowny weekend z przyjaciółmi i rodziną, świętując swoje małżeństwo z Jackiem Brooksbankiem. Okazuje się, że córka księcia Andrzeja zaszalała bardziej niż księżna Kate i książę William, a nawet bardziej niż Meghan Markle i książę Harry. Nie dość, że zamiast tradycyjnych dwóch przyjęć wyprawiła trzy, to jeszcze pokazała się w trzech różnych kreacjach.

Wybór trzeciej sukni jest nieco zaskakujący, biorąc pod uwagę jej główną kreację od Petera Pilotto, która była bardzo tradycyjna. Druga suknia również nie należała do bardzo wymyślnych, choć łamała nieco tradycję i była w kolorze pudrowego różu. Za tę suknię odpowiadał Zac Posen. Kto zaprojektował trzecią? Sam Dougal, z Gainsbourg, właśnie pochwalił się tym faktem na Instagramie.

Na nagraniu widzimy różową kurtkę motocyklową z błyszczącym napisem „Mrs Brooksbank” na plecach. Według Harper’s Bazaar, kurtka była stworzona z jedwabiu, a napis to odręczne pismo księżniczki naniesione nicią na materiał. Jak wyjawił sam Dougal, księżniczka połączyła odlotową kurtkę z białą sukienką mini, odchodząc od formalnego wyglądu i dopasowując się do wesołego miasteczka, w którym odbyło się trzecie przyjęcie.

Bez wątpienia nie jest to stylizacja, której się spodziewano. Ani księżna Kate ani Meghan nie mogły pozwolić sobie na taką ekstrawagancję. Jak widać – im dalej od tronu, tym więcej życia w życiu.

Dwa to za mało! Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank wyprawili TRZECIE przyjęcie w wesołym miasteczku! Wyciekły zdjęcia!

Książę George skradł księżniczce Eugenii całe show! Na ślubnych portretach widać tylko jego. A jak wypadła mała Charlotte?

Wesele księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka przejdzie do historii! Do sieci wyciekły szalone fotki! [DUŻO ZDJĘĆ]


Trzecia ślubna stylizacja księżniczki Eugenii

Trzecia ślubna stylizacja księżniczki Eugenii

Trzecia ślubna stylizacja księżniczki Eugenii

Trzecia ślubna stylizacja księżniczki Eugenii

księżniczka Eugenia w drugiej sukni ślubnej

księżniczka Eugenia w drugiej sukni ślubnej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×