Szukaj

Za ślubem księżniczki Eugenii kryje się skandal. Bezczelnie skopiowała pomysł księżnej Kate

Księżniczka Eugenia jak księżna Kate na swoim ślubie

Już tylko godziny dzielą księżniczkę Eugenię od momentu, w którym na oczach tysięcy świadków poślubi Jacka Brooksbanka. Okazuje się jednak, że podczas ceremonii zabrzmią dźwięki, które dla królewskich fanów nie będą nowością.

Księżniczka prawdopodobnie zainspirowała się ślubem księcia Williama i Kate z 2011 roku, bowiem podobnie jak jej kuzyn i jego żona, zdecydowała się na swojej ceremonii wykorzystać ten niezwykły hymn. Mowa o utworze Love Divine, All Loves Excelling, autorstwa Charlesa Wesleya, który jest popularnym wyborem podczas ślubów.

To także swojego rodzaju królewska tradycja. Wykonano go m.in. podczas ślubu Zary Phillips i Mike’a Tindalla w 2011 roku, a także księcia Karola i Camilli Parker Bowles w 2005 roku. Zabrakło go jednak w maju, kiedy małżeństwo zawierali książę Harry i Meghan Markle.

Dodajmy, że księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank po siedmiu latach spotykania się, wreszcie staną się małżeństwem. Para poznała się kilka lat temu, kiedy każde z nich wybrało się na narty. Eugenia miała wówczas 20 lat. Okazuje się, że była to „miłość od pierwszego wejrzenia”, co Jack zdradził w wywiadzie w The One Show. 

Tak bardzo kocham Eugenię, jesteśmy tak bardzo szczęśliwi.

Okazuje się, że parę łączą te same pasje i podejście do życia. Warto zaznaczyć, że młody mężczyzna został niemal natychmiast zaakceptowany przez całą rodzinę. Zakochani zaręczyli się na początku roku podczas wspólnych wakacji. Prawie dziesięć miesięcy później zdecydowali się scementować swój związek na oczach milionów.

Uroczystość ślubna została zorganizowana z prawdziwym rozmachem. Nowożeńcy miłość wyznają sobie na oczach niemal całego świata. Ślub ten bowiem będzie transmitowany przez jedną z głównych telewizji w Wielkiej Brytanii.

Czekacie na to wydarzenie?

To może być ślub roku! Księżniczka Eugenia wydała fortunę na uroczystość. Wiemy, czym chce zaskoczyć cały świat!

WOW! Księżniczka Eugenia przed ślubem zmieniła się w seksbombę! Aż ciężko uwierzyć, że to jedna i ta sama osoba

Księżniczka Eugenia zmieniła datę ślubu! Wszystko przez królową Elżbietę II


Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×