Totalna kompromitacja pałacu przed samym ślubem księżniczki Eugenii! Internet wybuchł śmiechem

Księżniczka Eugenia z mężem. Wpadka pałacu

Księżniczka Eugenia z mężem. Wpadka pałacu

Pałac błędnie zapisał nazwisko męża księżniczki Eugenii

Ślub księżniczki Eugenii jest jednym z najważniejszych tegorocznych wydarzeń w rodzinie królewskiej. Zwłaszcza, że na jego organizację nie szczędzono pieniędzy i szykuje się uroczystość z nie mniejszym rozmachem niż ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle. Przed tym szczególnym dniem nie zabrakło jednak wpadek. Jedną z nich popełnili rzecznicy Pałacu Buckingham.

Okazuje się, że osoba odpowiedzialna za prowadzenie Twittera nie wie, jak nazywa się przyszły mąż księżniczki Eugenii. W jednym z tweetów, który się pojawił w czwartkowy wieczór, przekręcono jego nazwisko:

Księżna Eugenia i pan Jacksbrook zaprosili członków organizacji charytatywnych, by wspierali ich na terenie zamku w Windsor. W ten sposób pomogą w świętowaniu tego dnia.

Aż 40 minut musiało minąć, żeby osoby odpowiedzialne za prowadzenie profilu zauważyły swoją gafę. Usunięto więc wpis i próbując zatuszować wpadkę wstawiono go jeszcze raz, tym razem z poprawnym nazwiskiem. Internet jednak nie zapomina, podobnie jak obserwujący, którzy wytknęli tę gafę w komentarzach pod nowym postem:

  • Panie Jacksbrook? Er ….. blisko ….! – napisał jeden z nich.

  • Jacksbrook – skomentował drugi, dodając do wpisu uśmiechniętą buźkę.

Dodajmy, że głównym celem tweeta było poinformowanie opinii publicznej o tym, że w uroczystości ślubnej weźmie udział 13 organizacji charytatywnych. Oprócz nich, księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank zaprosili 850 innych gości. Sakramentalne „tak” zakochani wypowiedzą w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsorze.

Na terenie zamku pojawią się także szczęśliwcy, którzy będą mogli z bliska zobaczyć młodą parę. Zaproszenie trafiło do 1200 osób wybranych z ponad 10 000 zgłoszeń.  Szykuje się więc naprawdę spektakularne wydarzenie! Zwłaszcza, że impreza ślubna potrwa przez dwa dni.

Będziecie śledzić informacje na ten temat?

To może być ślub roku! Księżniczka Eugenia wydała fortunę na uroczystość. Wiemy, czym chce zaskoczyć cały świat!

WOW! Księżniczka Eugenia przed ślubem zmieniła się w seksbombę! Aż ciężko uwierzyć, że to jedna i ta sama osoba

Dzieci księżnej Kate dostały szczególne zadanie na ślubie księżniczki Eugenii! To może być najważniejszy moment ceremonii!


Księżniczka Eugenia - pałac przekręcił nazwisko jej męża

Księżniczka Eugenia - pałac przekręcił nazwisko jej męża

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×