Księżniczka Eugenia zmieniła datę ślubu! Wszystko przez królową Elżbietę II

Data ślubu księżniczki Eugenii uległa zmianie

W rodzinie królewskiej szykuje się kolejne ważne wydarzenie. Już w najbliższy piątek księżniczka Eugenia na ślubnym kobiercu stanie ze swoim długoletnim parterem Jackiem Brooksbanskiem. Okazuje się jednak, że data ta nie od początku była wymarzona przez państwa młodych. Wszystkiemu winna jest królowa Elżbieta II.

Wesele Jacka Brooksbana i księżniczki Eugenii to bez wątpienia ważna uroczystość, która jest prawie tak doniosła i huczna jak ślub Meghan Markle i księcia Harry’ego. Siostra księżniczki Beatrice i jej narzeczony uroczysty moment małżeństwa będą obchodzić w zamku na Windsorze 12 października.

I chociaż wszystko wskazuje na to, że zapowiada się piękny jesienny dzień, zakochani początkowo mieli zupełnie inne ślubne plany. Chcieli pobrać się już we wrześniu. Datę tę jednak przesunęli ze względu na królową Elżbietę II.

W tym miesiącu bowiem monarchini przebywa w posiadłości Balmoral, w której to zostaje do początku października. Oznacza to, że Elżbieta II na ślub wnuczki musiałaby przybyć wprost ze Szkocji. By jednak nie przerywać babci urlopu, zakochani przenieśli całą uroczystość na październik.

Księżniczka Eugenia zdaje sobie sprawę jak ważnym miejscem dla seniorki rodu jest Balmoral. W jednym z filmów dokumentalnych przyznała, że jej zdaniem babcia jest tam naprawdę szczęśliwa i kocha to miejsce. Zwłaszcza, że królowa może naprawdę odpocząć, w otoczeniu tego, co kocha:

Spacery, pikniki, psy – dużo psów, zawsze są psy – i ludzie przychodzą i wychodzą przez cały czas. To urocza baza dla babci i dziadka, dla nas, abyśmy przyszli i zobaczyli ich tam, gdzie jest miejsce, gdzie można oddychać i biegać.

Mając to na uwadze, nie jest zaskoczeniem, że Eugenia z radością wyprawia ślub miesiąc później. Szczególnie, że jej ukochana babcia będzie tam jednym z honorowych gości.

Dzisiaj pałac, a kiedyś? Meghan Markle z ojcem mieszkali w bardzo skromnych warunkach [ZDJĘCIA]

Księżna nakryta na uprawianiu fetyszu z kochankiem. Cały świat cytuje słowa Diany

Księżniczka Eugenia próbowała zaatakować księżną Kate. Jej odpowiedź zapamięta do końca życia


Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank

Księżniczka Eugenia – ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle

Księżniczka Eugenia – ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×