Księżniczka Eugenia pokazała swoją drugą suknię ślubną! Nie wiadomo która piękniejsza!

Druga suknia ślubna księżniczki Eugenii

Ślub księżniczki Eugenii trwał dwa dni. Główna ceremonia odbyła się 12 października w kaplicy św. Jerzego w Zamku Windsor. Przypomnijmy, że szczęśliwym małżonkiem księżniczki Eugenii, czyli wnuczki królowej Elżbiety II, został przedsiębiorca związany z branżą winiarską Jack Brooksbank.

Zatem na ceremonii nie mogło zabraknąć samej królowej Elżbiety II, księcia Filipa, księcia Karola, księżnej Kate, księcia Williama, księżnej Meghan, księcia Harry’ego. Były również gwiazdy show biznesu m.in.: Liv Tyler, Cara Delevingne, Naomi Campbell.

Księżniczka Eugenia do ślubu poszła w klasycznej białej sukni z długimi rękawami i delikatnymi haftami. Kreacja została zaprojektowana przez Pete Pilotto & Christopher De Vosa. Suknia panny młodej miała zmysłowy dekolt w kształcie litery V z przodu, a także na plecach. Dół natomiast był rozkloszowany i zakończony trenem.

Nie zabrakło oczywiście pięknej tiary Grenadier na głowie księżniczki, która jest własnością królowej Elżbiety II. Welonu niestety nie było, ale była za to druga kreacja!

Na drugi dzień młoda mężatka zaprezentowała się w kremowo pudrowej klasycznej sukni z długim rękawem. Rozkloszowanej na dole, natomiast góra kreacji zmysłowo przylegała do zgrabnej figury Eugenii.

Ta sukienka to istne dzieło sztuki, musicie ją zobaczyć.

Hit czy kit? Meghan Markle i księżna Kate oceniły suknię ślubną księżniczki Eugenii!

Totalna kompromitacja pałacu przed samym ślubem księżniczki Eugenii! Internet wybuchł śmiechem

Nie tylko księżniczka Eugenia przeszła metamorfozę! Księżniczka Beatrice wyglądała zniewalająco jako pierwsza druhna!


księżniczka Eugenia w drugiej sukni ślubnej

księżniczka Eugenia w drugiej sukni ślubnej

Księżniczka Eugenia ślub

Księżniczka Eugenia ślub

Księżna Eugenia ślub - blizna, brak welonu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×