Mówią, że Charlotte to cała królowa. Oj, chyba nie. Jest ktoś, do kogo jest bardziej podobna

Księżniczka Charlotte

Księżniczka Charlotte

Księżniczka Charlotte dziś świętuje 5. urodziny. Z tej okazji w sieci pojawiły się jej nowe portrety. Do kogo jest podobna? Tym razem nie chodzi o królową Elżbietę II.  

Księżniczka Charlotte jest podobno ulubienicą swojej prababci, królowej Elżbiety II, z którą często spędza czas. Jednym z ich ulubionych zajęć jest zabawa w salon fryzur. Monarchini wciela się w rolę klientki, jej wnuczka jest fryzjerką:

Po zabawach fryzura królowej wygląda jak ptasie gniazdo, ale Jej Wysokość uważa to za niezwykle zabawne – powiedział informator magazynowi Star.

Księżniczka ma niepokorny i twardy charakter, bywa zadziorna i uparta. Takie cechy przypisywano też młodej Elżbiecie II. Wiele osób uważa, że Charlotte jest podobna do babci nie tylko z charakteru, ale także z wyglądu. Na zdjęciach z młodości monarchini bardzo przypomina swoją wnuczkę.

Księżniczka Charlotte — do kogo jest podobna? Nowe zdjęcia obiegły media

Okazuje się, że w rodzinie królewskiej jest ktoś, kto jest jeszcze bardziej podobny do księżniczki Charlotte niż monarchini. To Lady Sarah Chatto, wnuczka Jerzego VI, która zajmuje 24. miejsce w linii sukcesji brytyjskiego tronu.

Uderzające podobieństwo widać gołym okiem. Można je dostrzec m.in. na najnowszych zdjęciach księżniczki. Przed laty podobne fotografie zrobiono Chatto. Gdy się je porówna, wyglądają niemal jak bliźniaczki.

View this post on Instagram

My royal fan account is specific on the Snowdon family, so while it’s Princess Charlotte’s birthday today (it’s already May 2 in my country), the new photos taken by the Duchess of Cambridge really rings a lot of what everyone’s thinking now – Charlotte looks like young Lady Sarah Chatto! Lady Sarah (right photo) was also 5 years old when that photo was taken in 1969. Do you agree or disagree? Is Charlotte a mini-me Windsor or Spencer, or with angles of Middleton? Please share your thoughts! ????: Alamy stock (Lady Sarah) ????: © Kensington Royal/HRH The Duchess of Cambridge (Princess Charlotte) ????: aussieroyalist on Twitter (https://twitter.com/aussieroyalist/status/1256390776822497281?s=21) P.S. There’s another member of the family who shares the same birthday as Princess Charlotte! Stay tuned on the posts and IG stories! #LadySarahChatto #SarahChatto #LadySarahArmstrongJones #SarahArmstrongJones #LordSnowdon #EarlofSnowdon #LadySnowdon #CountessofSnowdon #BritishRoyalFamily #RoyalFamily #TheCrown #Snowdon #ArmstrongJones #PrincessCharlotte #DuchessofCambridge #KateMiddleton #CatherineMiddleton #DukeofCambridge #PrinceWilliam #lookalike #doppelganger

A post shared by Royal Adjacents (@the_snowdons) on

Internauci także zauważyli, że panie są do siebie podobne. W komentarzach na profilu the_snowdons pisali:

  • Są identyczne jak dwie krople wody.
  • Zgadzam się z tym, że są do siebie podobne.
  • Rzeczywiście, wyglądają prawie tak samo.

Też to widzicie?

Gdzie uczy się Charlotte?

Księżniczka Charlotte skończyła dziś 5. lat. Podobnie jak jej starszy brat, George, chodzi do szkoły Thomas’s Battersea. Ze względu na pandemię koronawirusa rodzeństwo uczy się w domu za pomocą platform internetowych. Nad ich edukacją czuwają Kate i William. Jak wyznali w jednym z ostatnich wywiadów, taka nauka to zabawa połączona z wyzwaniem.

Zobacz: Księżna Kate zabrała dzieci na zakupy. George i Charlotte swoim zachowaniem wprawili pracowników w osłupienie

 


Księżniczka Charlotte – urodzinowe zdjęcia

Księżniczka Charlotte – urodzinowe zdjęcia

Księżniczka Charlotte – urodzinowe zdjęcia

Księżniczka Charlotte – urodzinowe zdjęcia

Księżna Kate - nowe zdjęcie Charlotte

Księżna Kate - nowe zdjęcie Charlotte

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×