Szukaj

Coś takiego! 3-letnia księżniczka Charlotte bezbłędnie papuguje księżną Kate! Tylko patrzeć jak ją wygryzie :)

Księżniczka Charlotte i księżna Kate

Jak księżniczka Charlotte naśladuje księżną Kate?

Brytyjczycy wielokrotnie mogli przekonać się o tym, że księżniczka Charlotte to już mała dama. Im dziewczynka jest starsza, tym bardziej próbuje dorównywać swoim autorytetom – mamie i babci.

Księżniczka Charlotte, chociaż ma dopiero trzy lata, niezwykle troszczy się o rodzinę, co udowodniła np. podczas chrztu jej młodszego brata. Dziewczynka robiła co mogła, by odpędzić tłum paparazzi – groziła im palcem i obwieściła, że na dalszą część uroczystości nie mają wstępu.

Eksperci od życia rodziny królewskiej uważają, że córka księżnej Kate księcia Williama po swojej mamie odziedziczyła jedną istotną umiejętność. Jak podaje Us Weekly, księżniczka Charlotte zawsze oferuje kawę i herbatę swoim gościom w Kensington Palace. Częstuje ich także maślanymi ciasteczkami.

Nie można przecież zapomnieć, że księżna Cambidge, kiedy była w zaawansowanej ciąży z księciem Louisem, doskonale sprawdziła się w roli gospodyni podczas słynnego przyjęcia w Pałacu Buckingham, w którym uczestniczyła elita świat mody, na czele z Anną Wintour. Nic więc dziwnego, że Charlotte, która mamę obserwuje od pierwszych chwil życia, w przyszłości chce być taka jak ona.

Nie da się też ukryć, że z trójki pociech to właśnie “Szarlotka” jest najbardziej charyzmatyczna. Jak przyznaje informator magazynu OK!:

W tej chwili jest zdecydowanie największą postacią z trójki dzieci.

Dodajmy, że urocza trzylatka ma spory wpływ na brytyjską gospodarkę. Księżniczka, podobnie jak dużo starsze od niej Kate Middleton i Meghan Markle, ma swój własny styl inspirujący matki małych dziewczynek. Wszelkie ubrania i buty, które nosi Charlotte, niemal natychmiast stają się sprzedażowym sukcesem.

Macierzyńska wpadka księżnej Kate na ustach całej Wielkiej Brytanii. Jak mogła strzelić taką gafę przy świadkach?

Urocza księżniczka Charlotte ma swojego klona! Mamy kapitalne zdjęcia ślicznej Scarlett

Wojna na szczycie 🙂 Książę George pokazał księżniczce Charlotte, gdzie jest jej miejsce. I się zaczęło

Księżniczka Charlotte ma charakterek z piekła rodem. Zachowała się dokładnie tak samo jak… Niesamowita zbieżność sytuacji!


Do kogo najbardziej podobna jest księżniczka Charlotte?

×