Księżniczka Charlotte ma iście królewskie podniebienie. Księżna Kate pochwaliła się, czym zajada się jej 6-letnia córeczka

Księżniczka Charlotte

Księżniczka Charlotte

Księżniczka Charlotte to mała ulubienica fanów rodziny królewskiej. Krnąbrna dziewczynka od samego początku wzbudza uśmiech na twarzy. Okazuje się, że jak przystało na indywidualistkę, ma bardzo wyszukane kubki smakowe. Uwielbia nietypowe przekąski. Jej mama jadała podobnie. 

Księżniczka Charlotte jest drugim dzieckiem księcia Williama i księżnej Kate. Dziewczynka ma 6 lat i jest obecnie czwartą osobą w kolejce do brytyjskiego tronu. Prawnuczka Królowej Elżbiety II przyszła na świat 2 maja 2015 roku w szpitalu świętej Marii w Londynie. Narodziny dziewczynki były wielkim wydarzeniem w szeregach rodziny królewskiej. Na rozwiązanie z niecierpliwością czekali fani royalsów oraz paparazzi. Na kilka dni przed nadchodzącym terminem porodu fotoreporterzy wyczekiwali pod placówką, by zrobić zdjęcia świeżo upieczonym rodzicom i ich córeczce.

Chociaż dziewczynka ma dwóch braci, czyli starszego od niej księcia Georga i młodszego Louisa, to jakiś czas temu okazało się, że to ona jest najbardziej charakterna z całego rodzeństwa.

To mała dziewczynka, która wie, czego chce – wyznał informator „Woman’s Day”. – Będzie niezłym numerem, kiedy będzie starsza! Już teraz lubi dyktować rodzeństwu, co mają robić i nie podoba się jej, gdy któryś z braci się jej sprzeciwia.

Księżniczka Charlotte uwielbia nietypowe jedzenie

Księżna Kate i książę William z wielkim zaangażowaniem wypełniają swoje królewskie obowiązki. Dzielą je pomiędzy opiekę nad trojgiem dzieci. Przy okazji oficjalnych wizyt często opowiadają o swoich pociechach, a zdarza się też tak, że maluchy towarzyszą im w trakcie niektórych z nich.

Podczas jednego ze spotkań ich mama zdradziła jedną ciekawostkę z życia swojej sześcioletniej córki. Okazuje się, że dziewczynka lubi bardzo nietypowe przekąski. Jedną z jej ulubionych są oliwki. Przejęła to po swojej mamie.

Księżna Kate odwiedziła w 2018 roku Great Ormond Street Hospital, gdzie rozmawiała z chłopcem czekającym na przeszczep serca. Gdy powiedział, że lubi oliwki, to żona Williama zareagowała z wielkim entuzjazmem:

Ja też jadłam dużo, dużo oliwek, kiedy byłam mała – powiedziała Kate.

Okazuje się, że nie jest to jedyny przysmak małej księżniczki. Dziewczynka bowiem od słodyczy woli pikantne potrawy. Jej rodzice wspomnieli o tym podczas odwiedzin u księcia Shaha Karima Al Hussainiego, Aga Chana IV, przed podróżą po Pakistanie w 2019. Kate powiedziała, że lubi gotować curry, ale musi przyrządzić dwie wersje. Jedną łagodniejszą dla synów i męża, a drugą pikantniejszą dla córki:

Charlotte naprawdę lubi pikantne jedzenie – powiedziała księżna Cambridge.

Trzeba przyznać, że jak na sześcioletnią dziewczynkę ma dosyć nietypowe smakowe upodobania.


Księżniczka Charlotte – urodzinowe zdjęcia

Księżniczka Charlotte – urodzinowe zdjęcia

Księżniczka Charlotte z różową, dmuchaną kaczką

Księżniczka Charlotte z różową, dmuchaną kaczką

Księżniczka Charlotte - nowy rok szkolny

Księżniczka Charlotte - nowy rok szkolny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×