Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Agnieszka Hyży i Edyta Górniak w identycznych kreacjach! Modowy pojedynek na szczycie!
Agnieszka Hyży i Edyta Górniak w identycznych kreacjach! Modowy pojedynek na szczycie!

Agnieszka Hyży i Edyta Górniak w identycznych kreacjach! Modowy pojedynek na...

Agnieszka Hyży i Edyta Górniak w identycznych kreacjach!...

Dominika Gwit przebrała się za seksowną pielęgniarkę! Jej dekolt rozpalił fanów do czerwoności
Dominika Gwit przebrała się za seksowną pielęgniarkę! Jej dekolt rozpalił fanów do czerwoności

Dominika Gwit przebrała się za seksowną pielęgniarkę! Jej dekolt rozpalił fanów...

Dominika Gwit przebrała się za seksowną pielęgniarkę! Jej...

Małgorzata Rozenek znów zmieniła fryzurę! Krótkie cięcie to już tylko wspomnienie!
Małgorzata Rozenek znów zmieniła fryzurę! Krótkie cięcie to już tylko wspomnienie!

Małgorzata Rozenek znów zmieniła fryzurę! Krótkie cięcie to już tylko wspomnienie!

Małgorzata Rozenek znów zmieniła fryzurę! Krótkie cięcie to...

Dziś poniedziałek, 25.03.2019

Księżniczka Charlotte nie może się doczekać dzidziusia! Bedzie przy księżnej Kate aż do samego porodu!

Księżniczka Charlotte i księżna KateKsiężna Kate spędza ostatnie chwile przed porodem z księżniczką Charlotte

Księżna Kate niedługo zostanie matką trójki maluchów – wróciła właśnie do Londynu by przygotować się na powitanie kolejnego królewskiego potomka. Książę George, który wrócił właśnie do szkoły nie ma czasu na leniuchowanie z mamą, więc księżna ma czas na spędzenie odrobiny czasu sam na sam z dwuletnią księżniczką Charlotte, nim ta zostanie starszą siostrą dla kolejnego księcia lub księżniczki. Charlotte nie wraca do przedszkola aż do przyszłego czwartku, co daje Kate okazję do skupienia się jedynie na niej, nim jej uwaga zostanie podzielona na troje dzieci.

Kate często mówi o swojej córce i nie chce by czuła się odsunięta na bok ze względu na jej ciążę – ich więź jest niezwykle specjalna. Księżna zawsze podkreślała, że wszystkie chwile spędzone z małą księżniczką – na robieniu pizzy, grze w tenisa czy tańcu – są dla niej niezwykle specjalne. Nie oznacza to jednak, że Charlotte jest zawsze takim aniołkiem jak na większości zdjęć:

Trzyma nas w szachu, bo ma swoją naprawdę przewrotną stronę – wyjawiła kiedyś.

Kate jest najstarszym z trojga dzieci w swojej rodzinie. Ma młodsza siostrę, 35-letnią Pippę Middleton i 30-letniego brata Jamesa Middletona. Doskonale wie jak wygląda dynamika w wielodzietnej rodzinie i relacje między rodzeństwem, dlatego zawsze podkreślała, że chce mieć “przynajmniej troje dzieci”, by dać im tak samo szczęśliwe, wypełnione miłością i bezpieczeństwem dzieciństwo, jakiego sama doświadczyła. Księżna jest niewiarygodnie związana ze swoją rodziną – właśnie dlatego Wielkanoc spędziła z rodzicami Carole i Michaelem Middletonem w Bucklebury.

Ukochana księcia Williama spodziewa się porodu w każdej chwili, a Lindo Wing w St Mary’s Hospital w Londynie, w którym na świat przyszła pozostała dwójka jej dzieci jest już gotowe na przyjęcie księżnej w swoje luksusowe progi. Odgrodzono podjazd i parking od świata, przygotowano pokój, a następca tronu zadbał by jego żona czuła się w placówce jak w domu. Porozstawiał zdjęcia rodziny, kupił zapachowe świece, dopilnował by Kate miała możliwość posłuchania relaksującej muzyki… Skarb, nie mąż!

Jak myślicie, będzie chłopiec czy dziewczynka?

Seksowne kozaki, zwiewna mini, odsłonięte uda… Tak pięknie wystroiła się brytyjska księżniczka! Przyćmiła nawet Meghan Markle!

Meghan Markle w zabójczych szpilach na oficjalnym spotkaniu. Przed ślubem wystylizowała się na seksbombę!

Tragedia w pałacu Buckingham. Królowa Elżbieta II pogrążyła się w żałobie. „Nigdy nie widziałem jej w takim stanie”George, Charlotte czy Louis – które z dzieci Kate i Williama wzbudza większą sympatię?

×