Charlotte jest ulubioną prawnuczką królowej. Wystarczyła jedna sytuacja po śmierci księcia Filipa, by stała się jej faworytką

Charlotte

Charlotte

Księżniczka Charlotte jest ulubienicą Elżbiety II. Najnowsze doniesienia mediów nie pozostawiają wątpliwości.

Księżniczka Charlotte jest drugim dzieckiem Williama i Kate, a także najstarszą wnuczka Karola. Jej starszy brat, książę George, prawdopodobnie za kilkadziesiąt lat zasiądzie na tronie Wielkiej Brytanii. Dotąd obowiązywał zapis, który pomijał dziewczynkę w kolejce do tytułu królowej, pierwszeństwo miał wówczas jej młodszy brat Louis. Jej rodzice jednak intensywnie pracowali nad zniesieniem aktu, co ostatecznie udało się w roku 2013. Obecnie księżniczka jest więc czwarta w kolejce po sukcesję.

Nie od dziś także wiadomo, że Charlotte jest ulubienicą królowej Elżbiety II. Brytyjskie media donoszą, że jedynie ona jest w stanie rozbawić prababcię do łez.

Księżniczka Charlotte wie, jak rozweselić Elżbietę II

Charlotte umawia się na spotkania z Gan-Gan, jak jest nazywana przez wnuki i prawnuki Elżbieta II, a informatorzy twierdzą, że ma to świetny wpływ na sędziwą monarchinię. Spędzają razem wiele godzin. Z doniesień wynika, że ​​rodzice sześciolatki, książę i księżna Cambridge, chcą nawet przeprowadzić się do Windsoru, żeby ten wspólny czas wydłużyć. Jedyna prawnuczka monarchini doprowadziła ją do śmiechu po śmierci księcia Filipa. Była pierwszą, która to zrobiła.

Charlotte jest mądra, towarzyska i  kreatywna, więc zapewnia królowej rozrywkę na wiele godzin. Jej Wysokość to uwielbia, więc Charlotte spędza z nią czas, czytając i oglądając z nią bajki na iPadzie. Królowa nie śmiała się w ten sposób, odkąd Filip czuł się dobrze – widok jest magiczny.

Informator mówi, że królowa ma wielką słabość do Charlotte – tak bardzo, przypomina jej dzieciństwo. Księżniczka jest o wiele bardziej towarzyska, niż monarchini kiedykolwiek była jako dziecko. Jeśli chodzi o osobowość, przywodzi jej na myśl jej młodszą siostrę Małgorzatę.

Córka Williama i Kate także uwielbia spędzać czas z królową i zawsze pyta rodziców, kiedy może pójść do Gan-Gan.

To nie pierwsze doniesienia, które potwierdzają, że mała księżniczka może pozwolić sobie na dużo więcej z Elżbietą niż inne prawnuki. Jakiś czas temu media podały, że kiedy bawią się razem we fryzjera, potem trudno dojść do ładu z włosami monarchini. Trzeba przyznać, że aż miło się czyta o takiej serdecznej więzi.


Księżniczka Charlotte i królowa Elżbieta II

Księżniczka Charlotte i królowa Elżbieta II

Księżniczka Charlotte i królowa Elżbieta II

Księżniczka Charlotte i królowa Elżbieta II

Księżniczka Charlotte na nowym zdjęciu udostępnionym przez Kate i Williama

Księżniczka Charlotte na nowym zdjęciu udostępnionym przez Kate i Williama

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×