Szukaj

Księżniczka Charlotte ozdobiła swój plecak uroczą zawieszką. Bez niej nie wychodzi z domu

Księżniczka Charlotte ma nietypowe zainteresowania. To one dodały jej odwagi podczas pierwszego dnia szkoły. Czym interesuje się córka Kate i Williama?
Księżniczka Charlotte

Księżniczka Charlotte

Księżniczka Charlotte, to córka księżnej Kate i księcia Williama, którą pokochali fani rodziny królewskiej. To oni regularnie śledzą doniesienia na jej temat. Tych w ostatnim czasie nie brakuje, zwłaszcza, że dziewczynka rozpoczęła kolejny etap w życiu – poszła do szkoły podstawowej.

Zobacz: Księżniczka Charlotte ma urocze szkolne „przezwisko”! Jej charakter dał się we znaki nie tylko uczniom

Księżniczka Charlotte: czym się interesuje?

Wydarzenie to było niemałą sensacją i zainteresowało media na całym świecie. To one donosiły o przedmiotach, których będzie uczyć się dziewczynka, o jej kolegach z klasy. Na łamach kolorowej prasy pojawiły się także zdjęcia, które księżna Kate i książę William opublikowali w sieci w dniu rozpoczęcia roku szkolnego.

Zobacz: Księżniczka Charlotte i książę George na oficjalnym portrecie są znacznie grzeczniejsi niż na zdjęciach paparazzi. Urocze zdjęcie podbija sieć

Okazuje się jednak, że jest jedna rzecz, która umknęła obserwatorom rodziny królewskiej. To różowa maskotka, którą dziewczynka przypięła sobie do plecaka. To nieprzypadkowe – jak zdradził książę William w jednym z wywiadów, księżniczka Charlotte interesuje się jednorożcami.

Moja córka uwielbia jednorożce. Kocha je! – powiedział książę do córki jednego ze strażaków, która narysowała róg jednorożca.

Wydaje się więc, że księżniczka na rozpoczęcie roku wzięła ten amulet ze sobą na szczęście.

Księżniczka Charlotte - pierwszy dzień w szkole podstawowej

Księżniczka Charlotte – pierwszy dzień w szkole podstawowej

Księżna Kate dodała otuchy Charlotte

Przed księżniczką wiele przełomowych zmian. Nic więc dziwnego, że pierwszego dnia szkoły była nieco zestresowana całą tą sytuacją i obecnością mediów. Próbowała się przed nimi ukryć, chowając się za plecami mamy. Ta, by dodać jej otuchy, wypowiedziała słowa, które pomogą przetrwać jej kolejne miesiące. Podkreślała, że powinna pamiętać o tym, że ma przy sobie starszego brata, na którego pomoc będzie mogła liczyć w każdej sytuacji.

George cię poprowadzi – przyznała księżna.

Trzymamy kciuki, żeby tak rzeczywiście było.

Zobacz: Księżna Kate i książę William z dziećmi na rozpoczęciu roku szkolnego. Charlotte skradła show swoimi słodkimi minami


Księżniczka Charlotte - pierwszy dzień w szkole podstawowej

Księżniczka Charlotte - pierwszy dzień w szkole podstawowej

Księżniczka Charlotte - zawieszka

Księżniczka Charlotte - zawieszka

Księżniczka Charlotte - nowy rok szkolny

Księżniczka Charlotte - nowy rok szkolny

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×