Szukaj

Coś niebywałego. Księżniczka Charlotte jednym gestem udowodniła jak wiele łączy ją z księżną Dianą!

Księżniczka Charlotte i księżna Diana

Księżniczka Charlotte i księżna Diana

Księżniczka Charlotte opiekuńczą siostrą

Księżniczka Charlotte jest z pewnością jednym ze słodszych postaci w rodzinie królewskiej, która gdziekolwiek się pojawia przyciąga zainteresowanie tłumu. Nic więc dziwnego, że fani ze szczególnym zainteresowaniem śledzą losy dorastającej dziewczynki. Zwłaszcza, że ze szczególną troską opiekuje się młodszym bratem i całą rodziną, chociaż sama ma dopiero trzy lata. Co tym razem zwróciło uwagę świata?

Przypomnijmy, że Charlotte to drugie dziecko księżnej Kate i księcia Williama. Jest młodszą siostrą George’a oraz starszą Louisa. W roli opiekunki nad młodszym bratem sprawdza się doskonale.

Dowodem może być ostatnia fotografia z chrztu księcia Louisa. Podczas grupowych ujęć, w których pojawia się rodzina księcia Williama (w tym książę Harry i Meghan Markle) można zauważyć z jaką miłością „Szarlotka” trzyma dłoń młodszego brata. Księżniczka robi to w bardzo subtelny sposób, pozując jednocześnie do ujęcia u boku mamy, księżnej Cambridge.

Nie po raz pierwszy Charlotte pokazała, że jest wspaniałą siostrą. Wcześniej uczucie jakim darzy brata, udało się uchwycić na zdjęciu wykonanym przez księżną Kate. Wówczas mała księżniczka tuliła maleńkiego księcia Louisa, jednocześnie całując go w główkę.

Dziewczynka w niezwykły sposób dba także o prywatność swojej rodziny. Podczas chrztu świętego księcia Lousa, Charlotte powiedziała fotografom czekającym przed kaplicą, że nie zostali zaproszeni na dalszą część uroczystości. W ten sposób pokazała, że dobro najbliższych jest dla niej najważniejsze.

Nie bez powodu internauci dostrzegają w Charlotte drugą księżną Dianę. Widzą podobieństwo nie tylko w ich zachowaniu, ale też w wyglądzie.

Czy to właśnie Charlotte zostanie nową Królową ludzkich serc? Na to przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Cała księżna Diana. Księżniczka Charlotte udowodniła, że ma w sobie więcej z Lady Di niż ktokolwiek inny w rodzinie królewskiej

To płaszcz czy sukienka? Meghan Markle tym razem postanowiła być bardzo trendy. Oto efekt

Skandal po wizycie Donalda Trumpa odbija się na rodzinie królewskiej! Pałac Buckingham wkroczył do akcji i… tylko pogorszył sytuację

Sesja rodziny królewskiej z księciem Louisem zwiastuje historyczne zmiany! Nie uwierzycie, jak sporo widać już na samych zdjęciach


Oficjalne zdjęcia z chrztu księcia Louisa

Oficjalne zdjęcia z chrztu księcia Louisa

Oficjalne zdjęcia z chrztu księcia Louisa

Oficjalne zdjęcia z chrztu księcia Louisa

Oficjalne zdjęcia z chrztu księcia Louisa

Oficjalne zdjęcia z chrztu księcia Louisa

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Mogę czytać cały czas mam dzieci urodzone w te same dni miesiące,lata,i też synów i wnuki których Diana się nie doczekałaa była tylko o dzień młodsza nie jestem bogata, ale jej dzieciom kibicuje

 • Gośćkejt pisze:

  Już widać zarozumialstwo.szanuj innych bo oni na Ciebie pracują

 • Gość pisze:

  Cała prababcia nawet mimika i l gesty

 • Yola pisze:

  Temat walkowany od dwóch tygodni, ile można to oglądać bo nie wierzę że to ktoś czyta po raz enty.

 • Sara pisze:

  Na początku była podobna do prababci ale teraz to trudno powiedzieć. Geny zaczynają się mieszać!

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×