Siostra księcia Karola przekazała Charlotte prezent marzeń. Pierwsza taka sytuacja w rodzinie królewskiej

Charlotte i księżniczka Anna

Charlotte i księżniczka Anna

Księżniczka Charlotte odziedziczy historyczny tytuł. Za sprawą księżniczki Anny, może nastąpić to szybciej, niż się wszystkim wydaje. To będzie przełomowy moment.

Księżniczka Anna nie lubi się dopasowywać do innych, nie porywa tłumów, a jej kontrowersyjne wypowiedzi nieraz przysporzyły jej kłopotów. Jedyna córka Elżbiety II i księcia Filipa nie ma prostego życia, ale sama także do łatwych osób nie należy. Choć często pojawia się publicznie, niewielu w ogóle ją kojarzy. Nie przepada za prasą, niechętnie uśmiecha się do zdjęć i wiedzie życie w cieniu braci, co zdaje się jej w ogóle nie przeszkadzać. Znawcy życia rodziny królewskiej mówią o niej, że jest najpracowitszą z rodu. Jest przeciwieństwem swojej matki i bywa nazywana najbardziej zbuntowaną księżniczką świata.

Życie na świeczniku od początku stanowiło dla Anny nie lada wyzwanie. Brytyjskie media nie zostawiły na niej suchej nitki, twierdząc, że kompletnie nie sprawdza się w roli reprezentantki brytyjskiej rodziny królewskiej. Jej wizerunek nie przypadł mediom do gustu, ale ona całkiem nieźle poradziła sobie bez ich aprobaty. Dobrze zna swoją wartość dla monarchii i wiernie wypełnia swoje obowiązki i otwarcie twierdzi, że nie jest ważne, jak kto wygląda, ale co robi. Jej działalność charytatywna jest imponująca, choć bez medialnego rozgłosu.

Nosi także tytuł Księżniczki Królewskiej, przysługujący najstarszej córce brytyjskiego monarchy, który przyznała jej Elżbieta II w 1987 roku, a więc musiała na niego trochę poczekać. Być może za jej sprawą dojdzie do historycznego wydarzenia i miano to szybko otrzyma Charlotte. Co donosi zagraniczna prasa?

Księżniczka Anna chce dać tytuł Charlotte

Księżniczka Anna została zmuszona do czekania na tytuł Księżniczki Królewskiej, a teraz 71-latka nalega, aby jej bratanek, książę William, nie czekał na to tak cholernie długo, żeby zrobić to samo ze swoją Charlotte.

Informatorzy mówią, że Anna wyraziła swoje poparcie, żeby Charlotte została ósmą Księżniczką Królewską, gdy tylko zwolni się tytuł w przypadku jej śmierci.

Anna uwielbia ten tytuł i wszyscy mogą się zgodzić, że z pewnością zrobiła to z dumą. Ostatnio myślała o swoim dziedzictwie i o tym, co widzi w przyszłości w tej roli.

Mało kto pracuje dla korony tak niestrudzenie jak ona, a teraz zamierza skoncentrować się na nauczaniu małej Charlotte wszystkiego, co wie o służbie. Źródła mówią, że Anna – która rozpoczęła swoje królewskie życie w wieku 18 lat – już na swój bezpośredni, dosadny sposób zachęca Williama do wręczenia tytułu swojej córeczce, gdy tylko będzie on dostępny.

Ma naprawdę słabość do Williama, ponieważ przez lata była kimś w rodzaju jego powiernika, a ostatnio miała też sporo wspólnego z Charlotte.

William, kiedy zachęcał Charlotte do miłości do koni, powiedział jej, że jej ciotka Anna uczestniczyła w igrzyskach olimpijskich w Montrealu w 1976 roku, a dziewczynka wpadła w zachwyt.

Charlotte powiedziała Annie w zeszłym roku, że jest jej bohaterką. To było bardzo słodkie, a Anna, która zwykle jest dość szorstka, była wzruszona. Zaproponowała nawet, że ​​udzieli jej kilku lekcji jazdy konnej. Jest pod wrażeniem talentu, jaki Charlotte pokazała w siodle i uważa, że ​​może coś osiągnąć. Od tego czasu Anna szczególnie zainteresowała się Charlotte i jest oczywiste, że czuje emocjonalną więź z dziewczynką, odkąd dzielą pasję i odczucia bycia drugim dzieckiem i pierworodną córką monarchy.

Jeśli zabiegi Anny się powiodą, to być może Charlotte nie będzie musiała długo czekać na tytuł Księżniczki Królewskiej, kiedy Wiliam zostanie królem. To będzie historyczne wydarzenie.


Na Charlotte czeka nowy tytuł

Na Charlotte czeka nowy tytuł

Na Charlotte czeka nowy tytuł

Na Charlotte czeka nowy tytuł

Księżniczka Charlotte na nowym zdjęciu udostępnionym przez Kate i Williama

Księżniczka Charlotte na nowym zdjęciu udostępnionym przez Kate i Williama

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×