Szukaj

Szkoła księżniczki Charlotte ujawniła plan zajęć! Jakich przemiotów uczy się córka Kate i Williama?

Księżna Kate i książę William ujawniają plany dotyczące pierwszego dnia szkoły księżniczki Charlotte. Cała rodzina jest bardzo podekscytowana. Zobaczcie, co się będzie działo.
Księżniczka Charlotte i księzna Kate

Księżniczka Charlotte i księzna Kate

Księżniczce Charlotte, w jej pierwszy dzień szkoły w Thomas’s Battersea w czwartek, 5 września, będą towarzyszyć rodzice – książę i księżna Cambridge, a także jej starszy brat książę George. Informacja została potwierdzona przez Pałac Kensington. Jest prawdopodobne, że rodzina królewska weźmie też udział w krótkiej sesji fotograficznej w szkole w zachodnim Londynie, tuż przed pierwszą lekcją.

Charlotte, która uczęszczała już do szkółki Willcocks w Kensington od stycznia 2018 roku, rozpocznie pierwszą klasę w nowej szkole, a książę George ponownie dołączy do swoich kolegów podczas drugiego roku edukacji.

Zobacz: Księżniczka Charlotte bawi się zabawką za 30 złotych! Księżna Kate kupiła córce istne cudo w popularnej sieciówce!

Dzień będzie wyjątkowy dla Kate, ponieważ została zmuszona do opuszczenia pierwszego dnia szkoły księcia George’a w 2017 roku. W tym czasie była w ciąży z księciem Louisem i cierpiała na ostre poranne mdłości.

Księżniczka Charlotte sesja

Księżniczka Charlotte – poszła do szkoły w 2018 roku

Księżniczka Charlotte – czego uczy się w nowej szkole?

Szkoła Thomas Battersea, oceniana jest przez Ofsted jako wyjątkowa, jest przeznaczona zarówno dla chłopców, jak i dziewcząt, w wieku od 4 do 13 lat. Debiut bez wątpienia będzie trochę przerażający dla Charlotte, ponieważ spotka nowego nauczyciela i i zobaczy nową salę lekcyjną. W pierwszym roku nauki Charlotte będzie miała zajęcia z języka francuskiego, komputerowe, a także artystyczne: muzykę, teatr i balet.

Zobacz: Kto to wymyślił?! Książę George i księżniczka Charlotte mają zakaz siadania z rodzicami przy jednym stole!

Będzie przechodzić przez różne etapy nauki pisma, w tym rysowanie, szlaczki i losowe litery. Księżniczka i jej koledzy z klasy będą również bawić się i odkrywać świat, a także, jak informuje oficjalna strona szkoły:

Dokonywać wyborów i nauczyć się dążyć do celu i być wytrwałym; być kreatywnym i rozwiązywać problemy; tworzyć dobre relacje; być bezpiecznym i szczęśliwym.

Na początku tego roku dyrektor szkoły Thomas’s Battersea, Simon O’Malley, powiedział, że szkoła była zachwycona tym, że wkrótce powita małą księżniczkę. W oświadczeniu powiedział:

Cieszymy się, że książę i księżna Cambridge zdecydowali, że księżniczka Charlotte dołączy do swojego starszego brata, księcia Georga, w Thomas Battersea. Z niecierpliwością oczekujemy powitania jej i wszystkich naszych nowych uczniów w szkole we wrześniu.

Mamy nadzieję, że Charlotte szybko polubi szkołę i będzie z przyjemnością uczyć się nowych rzeczy. Zrozumiałe jest też to, że cała rodzina przeżywa jej pierwszy dzień w szkole. W końcu to mała dziewczynka, która rusza na podbój świata! Powodzenia!

Zobacz: Księżna Kate najadła się wstydu na uroczystym wydarzeniu! Cały świat mówi o zachowaniu księżniczki Charlotte


Księżniczka Charlotte na ślubie księżniczki Eugenii

Księżniczka Charlotte na ślubie księżniczki Eugenii

Księżniczka Charlotte w okularach

Księżniczka Charlotte w okularach

Księżniczka Charlotte w okularach

Księżniczka Charlotte w okularach

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×