Szukaj

Tak wyglądały 6. urodziny księżniczki Charlotte. Książę William podzielił się szczegółami z przyjęcia

Księżniczka Charlotte i książę William

Księżniczka Charlotte i książę William

Księżniczka Charlotte niedawno świętowała 6. urodziny. Rodzice urządzili dla niej kameralne przyjęcie, o którym opowiedział książę William. Co działo się tego dnia?

Książę William i księżna Kate poznali się w trakcie studiów na Uniwersytecie w St. Andrews w Szkocji. Przez kilka lat łączyła ich przyjaźń, z czasem przerodziła się ona w miłość. Zaczęli się spotykać, po kilku latach zostali małżeństwem. Niedawno świętowali 10. rocznicę ślubu. Z tej okazji przygotowali dla swoich sympatyków piękne prezenty – pochwalili się romantyczną sesją zdjęciową, zrobioną w murach pałacu, a także opublikowali wideo, w którym pokazali rodzinne chwile. W takim wydaniu widzimy ich niezwykle rzadko.

Kate i William spełniają się nie tylko w małżeństwie, ale także w roli rodziców. Wychowują troje dzieci: George’a, Charlotte i Louisa. Niedawno dziewczynka świętowała 6. urodziny. Z tej okazji w sieci pojawił się oficjalny portret. Na nowym zdjęciu księżniczka Charlotte ma na sobie sukienkę w kwiaty. Uwagę przyciągają jasne, długie włosy oraz szeroki uśmiech. Fotografia została zrobiona przez księżną Cambridge w weekend w rezydencji Anmer Hall w Norfolk. Część internautów uważała, że dziewczynka jest kopią taty.

Księżniczka Charlotte świętowała 6. urodziny. W jaki sposób?

Księżniczka Charlotte świętowała 6. urodziny w czasie pandemii koronawirusa. Z tej okazji rodzice przygotowali dla niej kameralne przyjęcie, które odbyło się w Norfolk. Książę William, który niedawno odwiedzał firmę Babcock Vehicle Engineering w Walsall w West Midlands, podzielił się szczegółami.

Mąż Kate podczas wspomnianego spotkania, rozmawiał z Jenną Jackson, głównym partnerem biznesowym w firmie, a także matką dwojga dzieci. Zapytała go, czy księżniczka Charlotte cieszyła się z urodzin. Książę William powiedział, że zaprosili zaprzyjaźnioną rodzinę, która razem z nimi świętowała ten dzień. Urządzili imprezę w małym gronie, która bardzo ucieszyła solenizantkę:

Charlotte miała cudowny dzień, dziękuję. W zeszłym roku jej urodziny były w zamknięciu, ale w tym roku mogliśmy zaprosić jeszcze jedną rodzinę. Dzieci dorastają bardzo szybko. Mimo wszystko to była świetna zabawa.

Książę William nie pochwalił się jednak zdjęciami z przyjęcia córki.


Księżniczka Charlotte świętuje 6. urodziny

Księżniczka Charlotte świętuje 6. urodziny

Charlotte w wywiadzie z sir Davidem Attenborough

Charlotte w wywiadzie z sir Davidem Attenborough

SPLASH NEWS 2019-12-25

The Royal family attend Christmas Day Church service at Church of St Mary Magdalene on the Sandringham estate in Norfolk Pictured: Catherine,the Duchess of Cambridge,Princess Charlotte,Prince William,the Duke of Cambridge and Prince George World Rights,

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×