Szukaj

Księżniczka Beatrice zraniła Eda Sheerana. Było o mały włos od tragedii. Menadżer artysty nie zostawił na niej suchej nitki

Księżniczka Beatrice i Ed Sheeran

Księżniczka Beatrice i Ed Sheeran

Podczas balu na królewskim dworze księżniczka Beatrice dotkliwie zraniła obecnego tam Eda Sheerana. Była pod wpływem alkoholu i o mały włos nie doszło do tragedii. Menadżer muzyka komentując wydarzenie, nie przebierał w słowach. 

Księżniczka Beatrice i jej narzeczony Edoardo Mapelli Mozzi od kilku tygodni są małżeństwem. 17 lipca o godzinie 11.00 czasu lokalnego na Zamku Windsor odbyła się uroczystość zaślubin. Przez pandemię koronawirusa para została zmuszona do odroczenia pierwotnego terminu ślubu. Wszystko zaplanowano na 29 maja, a sakramentalne tak zakochani mieli sobie powiedzieć w Chapel Royal w Pałacu św. Jakuba. Już w lutym Pałac Buckingham wystosował oficjalne oświadczenie związane z tym ważnym dniem.

Ślub Jej Wysokości Księżnej Yorku Beatrice i Pana Eduardo Mapelli Mozzi odbędzie się w piątek 29 maja 2020. Królowa uprzejmie wyraziła zgodę, aby ceremonia odbyła się w The Chapel Rooyal w Pałacu św. Jakuba. Po ceremonii odbędzie się prywatne przyjęcie wydane przez Królową w ogrodach Pałacu Buckingham.

Niestety panująca zaraza popsuła ich plany. Zagraniczna prasa donosiła wtedy, że księżniczka Beatrice szykuje uroczystość z wielką pompą, która ma nawet przebić ślub Williama i Kate, czy Harrego i Meghan. Mówiono, że na liście gości znajduje się wiele nazwisk z pierwszych stron gazet. Smutna rzeczywistość zweryfikowała jednak te wszystkie wielkie plany. Narzeczeni musieli zadowolić się skromnym przyjęciem w otoczeniu najbliższych osób. Księżniczka Beatrycze jest uznawana za jedną z najspokojniejszych członkiń królewskiego rodu. Okazuje się, że ma ona na swoim koncie jeden niecodzienny wybryk.

Księżniczka Beatrice bardzo zraniła Eda Sheerena

O wszystkim, co wydarzyło się kilka lat temu opowiedział mediom menadżer Eda Sheerena. Stuart Camp opowiedział magazynowi The Daily Telegraph, co wydarzyło się na zamku Windsor kilka lat temu. Jego podopieczny był gościem na balu urządzonym przez rodzinę królewską. Wtedy to Beatrice miała dla zabawy wziąć miecz, który znajdował się na ścianie i pasować muzyka na rycerza. Śmiejąc się i wymachując ostrzem raniła Eda w policzek. W całej tej sytuacji menadżer gwiazdy nie przebierał w słowach i nazwał ją „piep******ą idiotką”. O tamtej pory muzyk i księżniczka nie mają ze sobą kontaktu.

Myśli sobie: jestem totalnie pijana, więc wezmę miecz ze ściany. Takim zachowaniem po prostu prosisz się o kłopoty. Od tamtej pory nie mieliśmy z nią żadnego kontaktu – powiedział menadżer wokalisty.

Pomyślelibyście, że takie rzeczy działy się podczas królewskiego balu?

 

 

 

 


Księżniczka Beatrice ogłosiła zaręczyny i pochwaliła się pierścionkiem

Księżniczka Beatrice ogłosiła zaręczyny i pochwaliła się pierścionkiem

Ed Sheeran w Warszawie

Ed Sheeran w Warszawie

Księżniczka Beatrice – świąteczny lunch w pałacu Buckingham (2018)

Księżniczka Beatrice – świąteczny lunch w pałacu Buckingham (2018)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×