Księżniczka Beatrice z dużym ciążowym brzuszkiem szaleje z łopatą w ogródku. Nie obyło się bez wpadki. Eksperci biją na alarm

Księżniczka Beatrice

Księżniczka Beatrice

Księżniczka Beatrice jest w zaawansowanej ciąży. Chociaż poród zbliża się wielkimi krokami, nie zwalnia tempa. Niedawno pojawiła się podczas ważnego wydarzenia, w którego trakcie zaliczyła dość istotną wpadkę. Eksperci biją na alarm.

Księżniczka Beatrice jest jedną z wnuczek królowej Elżbiety II. Jakiś czas temu stanęła na ślubnym kobiercu. Wyszła za mąż za Edoardo Mapelli Mozzi. Małżonkowie lada moment będą mogli się sprawdzić w nowej roli — zostaną rodzicami, o czym oficjalnie poinformowano w połowie maja. Właśnie wtedy w social mediach opublikowano stosowny komunikat:

Jej Królewska Wysokość Księżniczka Beatrice i Edoardo Mapelli Mozzi z przyjemnością ogłaszają, że spodziewają się dziecka, które przyjdzie na świat jesienią tego roku. Królowa została poinformowana. Obie rodziny są zachwycone wiadomością.

Księżniczka Beatrice w ciąży popełniła istotną wpadkę

Chociaż księżniczka Beatrice lada moment zostanie mamą, jeszcze nie wybrała się na urlop macierzyński i nadal reprezentuje interesy królowej Elżbiety II. Dowodem może być fakt, że niedawno pojawiła się w hospicjum dla dzieci, gdzie brała udział w wydarzeniach zorganizowanych z okazji dziesiątej rocznicy jego budowy.

Księżniczka Beatrice wybrała przepiękną stylizację. Ubrała się w jasny, camelowy płaszcz, do którego dobrała ciemną sukienkę, a także buty marki Gucci. Przyszła mama nie tylko pozowała do wspólnych zdjęć i rozdawała uśmiechy, ale w pewnym momencie chwyciła za łopatę i zaczęła kopać w ziemi.

Chociaż zachowanie księżnej spotkało się z przychylnymi opiniami internautów, niektórzy dostrzegli, że doszło do dość istotnej wpadki. Księżna zrezygnowała bowiem z włożenia rękawiczek:

  • Piękna kreacja, ale gdzie rękawiczki? Nie boisz się tak pracować?
  • A podobno przyszłe mamy nie mogą pracować w ogrodzie?
  • Dlaczego księżna Beatrice nie ma na sobie rękawiczek?

Głos w tej sprawie zabrali też zagraniczni eksperci, którzy biją na alarm, że doszło do dość wpadki. Ostrzegają panie w ciąży przed powielaniem tego błędu. Podkreślają, że podczas prac ogrodowych powinno się nosić rękawiczki. Mogą one uchronić nie tylko przed drobnymi zadrapaniami, ale też przed bakteriami, które mogą negatywnie wpłynąć na zdrowie przyszłej mamy i dziecka.

Z pewnością jednak księżna Beatrice jedynie symbolicznie „wbiła łopatę”, a nie skupiała się na pracy w ogrodzie. Niemniej jednak jej zachowanie nie powinno być przykładem dla ciężarnych kobiet, które powinny raczej unikać tego typu przewinień.


Księżniczka Beatrice na uroczystościach w hospicjum

Księżniczka Beatrice na uroczystościach w hospicjum

Księżniczka Beatrice na uroczystościach w hospicjum

Księżniczka Beatrice na uroczystościach w hospicjum

Księżniczka Beatrice na uroczystościach w hospicjum

Księżniczka Beatrice na uroczystościach w hospicjum

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×