Córka królowej Elżbiety dostała druzgocący list od Harry’ego. Krótka treść wiadomości doprowadziła ją do łez

Książę Harry, księżniczka Anna i królowa Elżbieta II

Książę Harry, księżniczka Anna i królowa Elżbieta II

Księżniczka Anna, córka Elżbiety II,  dostała od Harry'ego wyruszający list. Jaką wiadomość zawierał?

Nie do wiary! Twarda i niewzruszona księżniczka Anna, córka królowej Elżbiety II, wzruszyła się po przeczytaniu listu od Harry’ego. Co takiego napisał książę, że siostra jego ojca popłakała się? Zobaczcie, co donoszą zagraniczne media.

Księżniczka Anna dostała wzruszający list od Harry’ego

Anna była jednym z najostrzejszych krytyków księcia Harry’ego, nawet publicznie sugerowała, że ​​jej siostrzeniec próbował na nowo wynaleźć koło, gdy chciał poprowadzić królewskie życie ze swoją żoną, dawną aktorką i rozwódką Meghan Markle u boku. Biorąc pod uwagę, że 71-letnia córka królowej poświęciła całe swoje życie służbie swojej matce i Koronie, nie mogła do końca zrozumieć, dlaczego Harry rzucił wszystko w swoim życiu i przeniósł się do Kalifornii. Obserwowała z przerażeniem, jak postanowił zerwać wszelkie więzi, jakie miał z monarchią – od udzielania wywiadów amerykańskim mediom, po ogłoszenie wydania pamiętnika i oddalenie się od swojego ojca, księcia Karola i brata, księcia Williama.

Mimo to Anna była zdecydowana nie dystansować się od Harry’ego.

Anna nie czuje gniewu na Harry’ego, tylko litość. W końcu wie aż za dobrze, jak to jest być drugim urodzonym za przyszłym królem – może to być strasznie skomplikowane. Zgadza się, że Harry popełnił kilka strasznych błędów w ciągu ostatniego roku, ale próbuje skłonić resztę rodziny do skupienia się na szerszym obrazie, jakim jest wspieranie Jej Królewskiej Mości.

Ostatnio Anna napisała do swojego bratanka list, błagając go, aby wrócił do domu, do Wielkiej Brytanii na Boże Narodzenie.

Rodzina jest dla królowej najważniejsza ponad wszystko, a Anna przypomniała Harry’emu, że ten świąteczny sezon jest pierwszym, w którym jego babcia będzie bez księcia Filipa u jej boku.

Księżniczka nie była pewna, czy jej list trafi do sumienia księcia, ponieważ Harry odziedziczył upartą naturę księżnej Diany. Ale ku jej zaskoczeniu, odpowiedział, a krótka treść prawie złamała jej słynne stalowe serce. Podobno zwierzył się swojej ciotce, że od jakiegoś czasu myślał, że chciałby wrócić do domu – nie dla siebie Karola czy Williama, ale dla królowej.

Harry chce odłożyć wszystko na bok, nawet jeśli to tylko na krótką chwilę, biorąc pod uwagę, że mogą to być ostatnie święta jego babci. Docenił zaproszenie Anny i powiedział, że jest wdzięczny, wiedząc, że ma sojusznika i wsparcie w ciotce. Anna nie okazuje emocji, ale mówi się, że uroniła łzę, kiedy przeczytała list Harry’ego, wiedząc, ile to znaczy dla jej matki – mówi informator.

Nie można zaprzeczyć, że ostatnie 12 miesięcy było trudne dla rodziny królewskiej. Najpierw kontrowersyjny wywiad Harry’ego i Meghan, zamieszanie księcia Andrzeja w skandal z Epsteinem i śmierć księcia Filipa spowodowały, że wszyscy żyli w ciągłym stresie.

Teraz gdy królowa zwalnia z powodu swojej niedawnej choroby, informator mówi, że Anna chce się upewnić, że te Święta Bożego Narodzenia będą idealne, więc przejęła obowiązki związane z planowaniem.

W ostatnich miesiącach jej wysokość polegała na córce bardziej niż kiedykolwiek, więc to naturalne, że Anna się tym zajęła. Ona sprawi, że będzie to idealne Boże Narodzenie.

Doniesiono również, że Anna jest jedną z zaledwie dwóch osób, które mają natychmiastowy dostęp do królowej za pośrednictwem specjalnego telefonu komórkowego – Elżbieta II niechętnie rozmawia w ten sposób, ale dla córki i jeszcze – co zaskakujące, jej menedżera wyścigów, robi wyjątek. Tak więc bez wątpienia było wiele dyskusji o Bożym Narodzeniu, ale nie jest tajemnicą, że monarchini kocha te święta i chce je celebrować. Zresztą nieoficjalnie mówi się, że uważa, że władczyni bierze pod uwagę, że może to być jej ostatni taki czas z najbliższymi.


List Harry'ego doprowadził Annę do łez

List Harry'ego doprowadził Annę do łez

Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku

Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku

Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku

Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku

Komentarze

  • A pisze:

    Poszczuła psami? I dobrze by zrobiła!

  • Gość pisze:

    Dokladnie, przecież to ona wygłosiła te rasistowskie teksty o dziecku – „co bedzie, jak bedzie czarne, i co, ma zostac ksieciem” i jeszcze przed urodzeniem ustalono, ze tytulu nie dostanie.

  • Gohihihiść pisze:

    Klituś bajduś i ocieplanie wizerunku-Księżniczka Anna najchętniej poszczuła by Meghan psami gdyby ona przyjechała..

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×