Słynna księżna podrabia księżną Kate! Można je pomylić! Ta sama fryzura i makijaż, identyczne kreacje…

Księżna Kate, księżna Maria, sobowtór

Księżna Kate, księżna Maria, sobowtór

Duńska księżna Maria sobowtórem księżnej Kate

Maria, duńska księżniczka i księżna Kate pewnego dnia zostaną królowymi. Obie żyją w luksusie i przepychu, mają na każde skinienie wszystko, czego tylko zapragną, a ich życie wygląda niemal jak romantyczny film. Jest jednak rzecz, którą Maria wyraźnie kopiuje od księżnej Cambridge – jest to styl! Nie ma się zresztą co dziwić, bo Kate uchodzi za ikonę mody na całym świecie i nie jest to żadna tajemnica. Jej eleganckie, kobiece i stylowe kreacje wzbudzają zachwyt najbardziej wybrednych krytyków mody.

Kilka dni temu księżniczka Maria pojawiła się na oficjalnej uroczystości w Kopenhadze i zachwyciła czerwoną kreacją. Sukienka pięknie podkreśliła jej talię i wąskie ramiona, wyeksponowała szyję, a rozpuszczone włosy i subtelna biżuteria pięknie domykały całą stylizację. Nie da się jednak oprzeć wrażeniu, że gdzieś widzieliśmy już podobną stylizację. Gdzie? Właśnie u księżnej Kate!

Na zdjęciach świetnie widać, że księżna Kate jest inspiracją dla księżniczki Marii, z którą zresztą miała okazję się poznać podczas wizyty brytyjskiej pary książęcej w Danii.

46-letnia arystokratka musi chyba regularnie podglądać najnowsze zdjęcia księżnej Kate – ma również identyczną fryzurę i w podobny sposób wykonuje makijaż. Kate pojawiła się w podobnej stylizacji po narodzinach księcia Louisa. Czerwona sukienka, rozpuszczone włosy, delikatny makijaż. Jedynym wyraźnie odcinającym się szczegółem różniącym obie kreacje był biały, ażurowy kołnierzyk przy sukience Kate.

Która podoba wam się bardziej?

Koszmar. Śmiertelna choroba wyniszcza uwielbianą księżną. Zostało jej 5 lat życia, lekarze są bezradni

Księżna Kate marnieje w oczach! W najnowszej sukni wygląda szczuplej niż Angelina Jolie!

Księżna Kate wypada blado przy znanej Polce! Ola Jordan zmiażdżyła konkurencję w Ascot swoim pięknym toczkiem!


Księżna Kate na spotkaniu z księżną Marią z Danii

Księżna Kate na spotkaniu z księżną Marią z Danii

Duńska księżna Maria wygląda jak sobowtór księżnej Kate

Duńska księżna Maria wygląda jak sobowtór księżnej Kate

Księżna Maria z Danii wygląda jak księżna Cambridge

Księżna Maria z Danii wygląda jak księżna Cambridge

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×