Szukaj

Kate i William wysłali życzenia do Meghan. Zadziwiające, jak ją nazwali. To samo zrobiła królowa

Kate i William złożyli życzenia urodzinowe Meghan

Kate i William złożyli życzenia urodzinowe Meghan

Meghan Markle obchodzi 39. urodziny. Do królowej, Karola i Camilli, z życzeniami dołączyli także Kate i William. Zaskakujące, co napisali.

Meghan Markle świętuje swoje 39. urodziny. Niestety z planowanej wielkiej fety w Los Angeles musiała zrezygnować z powodu panującej pandemii. Nie mniej jednak dzień należy z pewnością do udanych. Życzenia płyną z całego świata. O żonie Harry’ego nie zapomniała królowa Elżbieta II. Miły wpis pojawił się także na profilu Karola i Camilli. Do grona tych, którzy uhonorowali jej dzień, dołączyli także Kate i William. Co napisali?

Jakie życzenia dla Meghan opublikowali William i Kate?

4 sierpnia Meghan Markle skończyła 39 lat. Międzynarodową rozpoznawalność zyskała, gdy w 2017 roku zaczęła spotykać się z księciem Harrym. Mało kto wtedy pamiętał jej role. Obserwowano bajkowe zaręczyny, potem spektakularny ślub, aż wreszcie skandal określany przez media jako Megxit, czyli zrezygnowanie z pełnienia obowiązków w rodzinie królewskiej.

Od tamtego momentu w prasie nie brakuje doniesień o trudnej relacji Meghan z najbliższą rodziną księcia Harry’ego. Tabloidy rozpisują się zwłaszcza o konflikcie między Markle a księżną Kate. Przyczyn podano wiele, ta samo jak i dużo jest teorii, kto rozpoczął cichą wojenkę.

Tymczasem oficjalnie wszystko wydaje się być w jak najlepszym porządku, a do królowej Elżbiety, księcia Karola i Camilli, z życzeniami urodzinowymi dla dawnej księżnej pospieszyli, nie kto inny, jak właśnie Kate i William. Dołączyli także urocze zdjęcie solenizantki rozmawiającej z małą dziewczynką.

Życzymy szczęśliwych urodzin księżnej Sussex! – napisali na swoim profilu.

Życzenia może niezbyt wylewne, ale docenili je fani rodziny królewskiej, pisząc w komentarzach, że Cambridge’owie jak zawsze pokazali klasę, a Kate jest nazbyt łaskawa dla Meghan. Znaleźli się i tacy, którzy się zdziwili, że Markle została nazwana w poście księżną Sussex, kiedy już od dawna tytułu nie nosi. Zresztą tak samo w swoim wpisie nazwała ją królowa Elżbieta II. Przyzwyczajenie?


Księżna Kate i książę William - życzenia urodzinowe dla Meghan Markle

Księżna Kate i książę William - życzenia urodzinowe dla Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×