Metamorfoza Kate. Jest tak szczegółowa, że zwrócono na nią uwagę po wielu dniach. Też ją dostrzegliście?

Dziennikarze zwrócili uwagę na zmianę wyglądu księżnej Kate. Zauważyli to dopiero po dłuższym czasie. Co jest już nie takie samo?

Księżna Kate pod koniec września pojawiła się na premierze obrazu No Time to Die o przygodach Jamesa Bonda. Arystokratka przybyła do Royal Albert Hall w Londynie w towarzystwie swojego męża księcia Williamaksięcia Karola oraz księżnej Camilli Parker-Bowles.

Żona następcy brytyjskiego tronu ubrała kreację  Jenny Packham za 15 tysięcy złotych. Złota suknia została wyszyta cekinami, podkreśliła talię arystokratki i delikatnie wyeksponowała jej biust. Jej wygląd dopełnił kok na jej głowie i złote kolczyk w jej uszach. Kreacja bardzo spodobała się internautom.

Na naszym profilu na Instagramie pisali oni m.in.:

  • Super wygląda.

  • Kejt zawsze.

  • Klasy się nie kupi, trzeba ją mieć. Ona w tych h&m i innych zarach wygląda równie pięknie.

  • Zawsze lśni, żadna sensacja przy takiej figurze.

Nikt z nich nie zwrócił jednak uwagi na metamorfozę wyglądu Kate. Nawet dziennikarze zauważyli ją dopiero po kilku tygodniach. O co chodzi?

Metamorfoza Kate Middleton. Co zmieniła księżna Cambridge?

Brytyjski Hello Magazine zwrócił uwagę na to, że Kate delikatnie zmieniła kolor włosów! Księżna je rozjaśniła, co sprawiło, że jej look mocno się odświeżył. Głos w sprawie zmiany fryzury Brytyjki zabrał też fryzjer Tom Smith, który na co dzień pracuje z najpopularniejszymi gwiazdami, w tym z całą plejadą sław ze Zjednoczonego Królestwa.

Według mnie albo pracuje z nowym zespołem ekspertów od urody, którzy unowocześniają jej publiczny wizerunek, jednocześnie nadal zachowując jego odpowiedni, królewski charakter albo może uświadomiła sobie, że jej poprzedni „look” nie był zbyt młodzieńczy – ocenił modowy ekspert.

Trzeba przyznać, że Smith może mieć rację. Kate wygląda coraz młodziej. Wydaje się, że jej stare fryzury powoli zaczęły przechodzić do lamusa. Obecny look księżnej można porównać ze starym w galerii. A wy jak oceniacie zmianę, jaka zaszła w jej wyglądzie? Nowy kolor włosów bardziej do niej pasuje?

Konflikt Kate i Williama. Kryzys w małżeństwie

Od dłuższego czasu media z Wysp Brytyjskich rozpisują się o rzekomym sporze pomiędzy Kate a Williamem. Relacje między nimi miały ulec pogorszeniu. Dowodem na to jest m.in. zachowanie pary podczas wspomnianej wcześniej premiery filmowej. Kamery zarejestrowały moment, gdy księżna odepchnęła swojego wieloletniego partnera. Wideo zostało przeanalizowane przez tiktokerkę.

Uśmiecha się, wygląda na szczęśliwą, próbując z nim porozmawiać, a on po prostu nie reaguje. A potem dotyka jej pleców, żeby ją przesunąć, a ona wzdryga się po jego dotyku – oceniła internautka, która zresztą specjalizuje się w analizach dotyczących tzw. royalsów.

Pełne wideo z tego incydentu można zobaczyć pod tutaj. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem. Co uważacie na temat nowego konfliktu w brytyjskiej rodzinie królewskiej?


Księżna Kate i Daniel Craig - premiera No Time To Die

Księżna Kate i Daniel Craig - premiera No Time To Die

Księżna Kate i Daniel Craig

Księżna Kate i Daniel Craig

Kate Middleton i William

Kate Middleton i William

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×