Księżna Kate zignorowała ciężarną Meghan Markle w obecności królowej! Na uroczystym spotkaniu w pałacu obie odstawiły istny cyrk! [WIDEO]

Meghan Markle i księżna Kate, rodzina królewska

Meghan Markle i księżna Kate, rodzina królewska

Księżna Kate unika jak ognia ciężarnej Megan Markle!

Meghan Markle z księciem Harrym uczestniczyli w jubileuszu zorganizowanym przez królową Elżbietę II. Podczas imprezy w pałacu Meghan Markle i księżna Kate unikały się jak ognia.

Od dawna brytyjskie tabloidy wypuszczają informacje sugerujące, że relacje w rodzinie królewskiej nie wyglądają najlepiej. Całym zapalnikiem konfliktu na dworze królewskim ma być ciężarna Meghan Markle, która nie znalazła ciepłego przyjęcia wśród członków brytyjskich monarchów. Sporo miejsca media plotkarskie poświęcają rzekomym zatargom między księciem Williamem i jego bratem Harrym oraz ich zonami Kate oraz Meghan.

Wszystko na to wskazuje, że w tych plotkach może być ziarno prawdy. Takie wnioski można wysnuć na podstawie relacji z ostatniego wydarzenia w pałacu, w którym uczestniczyła rodzina królewska. Królowa Elżbieta II w obecności swojego syna Karola, jego żony Kamilli, księcia Williama oraz Harry’ego z żonami, świętowali 50 lecie księcia Karola w roli księcia Walii. Podczas uroczystości wyraźnie było widać, że księżne nie przepadają za sobą. Królowa faworyzowała księcia Williama z księżną Kate, ignorując obecność ciężarnej Meghan Markle.

To bardzo rzadki widok, kiedy brytyjska królowa organizuje imprezę w Pałacu Buckingham, podczas której spotykają się trzy pokolenia rodziny królewskiej. Niestety zdjęcia i materiały filmowe z uroczystości potwierdziły panujący ostatnio konflikt na dworze królewskim. Ciężarna Meghan Markle z mężem stali z boku, unikając kontaktu z rodziną. Osamotniona księżna Sussexu mogła liczyć jedynie na wsparcie swojego małżonka, który nie odstępował jej na krok.

Czy to potwierdza konflikt między członkami rodziny królewskiej?

To będzie istna katorga dla młodej mamy! Poród Meghan Markle musi się odbyć zgodnie z królewskimi zasadami!

 

Skandaliczne zdjęcie księżnej Kate i Meghan Markle trafiło do sieci. Pobiły się?!

Ciężarna Meghan Markle z ogromnym brzuszkiem w złotej kreacji. Przepych to mało powiedziane!


Księżna Kate zignorowała ciężarną Meghan Markle w obecności królowej

Księżna Kate zignorowała ciężarną Meghan Markle w obecności królowej

Księżna Kate na przyjęciu w pałacu Buckingham

Księżna Kate na przyjęciu w pałacu Buckingham

Meghan Markle i książę Harry na przyjęciu na część księcia Karola

Meghan Markle i książę Harry na przyjęciu na część księcia Karola

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×